HANDE YENER'DEN HİPNOZ

Resmi büyütmek için tıklayın

Hande Yener Programın Kapanışında Yeni Albümünden Hipnoz'u Söyledi.

Hande Yener PROGRAMIN KAPANIŞINDA YENİ ALBÜMÜNDEN HİPNOZ'U SÖYLEDİ.
9-Eurovision'un Avrupa'da tanınmak ve Türkiye'yi temsil etmek için güzel bir fırsat olduğunu dile getiren Yener, yarışamaya katılmak isteyebileceğini anlattı. Kanal 1'de talk-show yapacağını anlatan Öz, doğru zamanda doğru proje olursa dramada rol alabileceğini söyledi. Avrupa Yakası'nı seve seve kabul ettiğini anlatan Öz, kendisinden büyük bir beklenti olduğunu, ama dizideki karakterini oturmadığını, hikayesinin oluşmadığını ve Gülse Birsel'le konuşarak küslük olmadan diziden ayrıldığını anlattı.

Sitende Paylaş :
10-Başka komedyenleri kıskanmadığını, takdir ettiğini anlatan Öz, Okan Bayülgen'le ilk defa canlı yayında doğaçlama komedi yaptığını ve şimdi yapılan doğaçlama komedilere katkısı olduğu için sevindiğini söyledi.
Sitende Paylaş :
11-Albümünde bulunan 'Gece-Gündüz' şarkısını sevgilisine yaptığını anlatan Yener, sevgilisi ile arasındaki yaş farkı hakkında ise 'O biraz olgun, ben biraz gencim orta bir yerde buluşuyoruz' dedi.
Kuralların kendisine sıkıcı geldiğini söyleyen Yener, kurallar yüzünden insanların kendisi olmaya fırsat bulamadığını anlattı.
Yakaladığı şansı iyi kullandığını söyleyen Yener, Hülya Avşar'ın kendisi keşfetme hikayesini anlattı.
Sitende Paylaş :
12-Ödül törenlerinin adaletsiz olduğunu anlatan Yener, ödül törenlerine karşı olduğunu söyledi. Gençler için elinden geleni yaptığını anlatan Yener, bir şirket kurduğunu ve gençlerin projelerine destek olduğunu dile getirdi.
Çok yoğun olduğu için evlenmeye fırsatı olmadığını anlatan Yener, Eylül'de kır düğünü ile evleneceğini söyledi.
Sevgilisi ile tanışma hikayesini anlatan Yener, ikisinin de ilişkileri olduğu bir zamanda tanıştıklarını ilişkileri bittikten sonra ilk hamlenin kendisinden geldiğini söyledi.
Sitende Paylaş : 13- Dizi tekliflerini kabul etmediğini anlatan Yener, yakın bir zamanda bir sinema filminde kısa bir rol oynayacağını söyledi. Program Hande Yener'in 'Hipnoz' şarkısı ile sona erdi…haberler.com