Aşk her şeyi affeder mi?

İlişkilerin en çok tartışılan sorusuna ünlüler bakın ne yanıt verdi..


"Sex and the City" filmi tek gecelik kaçamağın evliliği bitir bitirmeyeceği sorusunu gündeme getirdi.

Ünlüleri ikiye bölen bu soruya Ceyda Düvenci'nin yanıtı ise şöyle oldu: "Duruma göre değişir. Biraz adamı ne kadar seveceğine, onun için nelere katlanabileceğinebiraz da adamın sizi ne kadar sevdiğine, ne kadar mücadele ettiğine bağlıdır."

Bergüzar Korel: Bilemiyorum

Tamamıyla düzenli ve her şeyin mükemmel yaşandığı bir ilişkide böyle bir durum yaşanırsa affedilir mi bilemiyorum. Ama ilişkide eksiklikler varsa, karşılıklı özen ve ilişkiye dair çabalar azalmışsa, yaşanılan şeyin yargılanması ne kadar
doğru tartışılabilir.

Yonca Evcimik: Affedenleri yargılamam

Benim mizacıma karakterime uygun bir davranış sekli değil. Ne bunu yaparım ne de kendime yapılmasını isterim. Ama bu tür şeyler başına gelen ve affedenleri kesinlikle yargılamam.

Ceyda Düvenci: Duruma göre değişir

Duruma göre değişir. İlişki bazında hiçbir zaman çok büyük konuşmamak gerekiyor. Biraz da bir adamı ne kadar seveceğine, onun için nelere katlanabileceğine bağlı diye düşünüyorum. Bir ilişki vardır, tek gecelik kaçamak sizi üzmez ve ilişkiyi bitirmenize yardımcı olur. Çünkü artık ilişki yürümüyordur. Başka bir ilişkide ise tek gecelik kaçamak sizin bütün yanlışlarınızı yüzünüze vurur. Her şeyden önemlisi, adamın sizi ne kadar sevdiğine, ne kadar mücadele ettiğine bağlıdır.

Yeliz: Affedersen bir daha yapar

Affedilmez çünkü bir kere yapan bir daha yapar. Alışmış kudurmuştan beterdir. Erkekleri, böyle bir şeyde affetmek bir kadın için en kötüsüdür. Buradan duyurulur.

Ece Gürsel: Asla affetmem

İhanetin tek geceliği iki geceliği olmaz. İhanet ihanettir . Affedilmesi mümkün değildir. Affedersen yine yapar, o ilişki de ilişki olmaktan çıkar.

Leyla Bilginel: O noktaya gelmez

Ben zaten o noktaya varan bir adamla ne evlenirim, ne de beraberliğim olur. Aldatma noktasına geldiğinde ben onun hayatında olmam. Bir gecelik bir şey yapma noktasına gelmesi benim elimde olan bir şeydir. Eğer ben ipleri bırakmışsam zaten adam o noktaya gelmiştir, benim içinde önemli değildir.

Beste Bereket: O affederse ben de affederim

O beni affederse ben de onu affederim. Böyle durumlarda büyük konuşmamak lazım. Sebeplerinin araştırılması, eğer mümkünse çözüme kavuşturulması, mümkün değilse de veda edilmesi lazım.

Melisa Sözen: Olmaz

Aşk her şeyi affetmez. Benim aşkla ilgili felsefem budur.

Dolunay Soysert: Bir kere büyü bozulmuştur

Karşı taraf bilmese bile, yapan kişi de bunu hata olduğunu kabul etse bile büyü bozulmuştur. Hiçbir şey eskisi gibi olmaz.
haber3