Beyaz Cindoruk'a ne diyeceğini şaşırdı

Beyazıt Öztürk programına konuk olan Hüsamettin Cindoruk'a bir türlü hitap şekli bulamadı.Geçen akşam, 'Nası Yani?' programına mesleklerinde 50 yılı doldurmuş ustalar konuk oldular.

Çolpan İlhan, Hayrettin Karaca, Şevket Uğurluer, Orhan Ayhan ve Erdoğan Sevgin’in konuk olduğu programın ilk dakikalarında, Beyaz ve Cindoruk arasında esprili bir sohbet geçti. Televizyon Gazetesinin aktardığı haber şöyle:

İlk konuk olarak stüdyoya gelen Türk siyasi tarihinin önemli isimleri arasında yer alan Hüsamettin Cindoruk, yerine oturduktan sonra Beyaz "Size ne diyeceğiz? Bu kadar titriniz var?" sorusunu yöneltti. Güven Kıraç da "Hüsamettin abi mi diyelim?" diye sordu. Hüsamettin Cindoruk, "Cindoruk deyin" cevabını verdi. Daha sonra Beyaz ve Cindoruk arasında geçen şu diyalog ise ekran başındakileri bir hayli güldürdü:

Beyaz: Sayın Cindoruk diyeceğiz!

Cindoruk: Estağfurullah, Sayın’ı da kaldır

Beyaz: Cindoruk?

Cindoruk: Evet

Beyaz: Hoşgeldiniz Cindoruk!!!

(Gülüşmeler)

Beyaz: Olmuyor! Siz izin verdiniz ama millet valla topa koyar bizi. Hüsamettin abi diyelim. Hüsamettin abi en güzeli...

Cindoruk: Hüssam abi

Beyaz: Hüssam abi?!!! Abi, sen yakarsın bizim başımızı. Hayır, siz bize bu rahatlığı verirseniz programın sonuna doğru ’Hoşgeldin Hüssam’ da diyebiliriz...Oraya kadar gitmeyelim diye...

Beyazıt Öztürk, en sonunda Hüsamettin abi demenin en doğru hitap şekli olduğuna karar verdi ve programın sonuna kadar da bu hitabı kullandı.
haber3