Avşar Kızı'nın lüks tatili

Hülya Avşar ile Saran çifti, gözlerine Belek'teki lüks oteli kestirdi.Her yaz Antalya'da tatil yapan Hülya Avşar ile Saran çifti, gözlerine Roman Abromovich'in kalacağı ve bir gecesi 25 bin euro olan Belek'teki lüks oteli kestirdi.

Tatil tercihini Antalya'dan yana kullanan Hülya Avşar ile Sadettin Saran, geleneklerini bozmadı. Kızları Lal ve Zehra'yı alarak tatile çıkmayı planlayan Hülya ile Saran, Belek'teki Calista Luxury Otel'in 'Leo' adındaki özel villalarında konaklamak için plan yapıyor. Roman Abromovich ve Rus raket Maria Sharapova'nın kalacağı haberleriyle gündeme gelen 'Leo' adlı lüks villalarda bir gece konaklama bedeli ise 25 bin euro.

24 saat kahyadan özel helikoptere kadar her türlü hizmetin sunulduğu villadaki çöp kutusu bile altından... Golf sahası, sinema salonu ve SPA merkezi gibi pek çok lüks hizmetin sunulduğu villanın duvarlarını Swarovski taşlar süslüyor. Süper villada; 1 hafta konaklamayı planlayan Hülya Avşar ile Sadettin Saran'a tatillerinde Avşar Kızı'nın annesi Emral Hanım ile kardeşi Helin'in de eşlik etmesi bekleniyor.

haber3