Hangi ünlü nerede tatil yapacak ?

Yaz mevsiminin gelmesiyle ünlüler de tatil programlarını belirledi...Kimi Türkiye'yi seçti, kimi ise dünyanın öbür ucuna gidecek...

Burcu Kara: Yaz tatili için Amerika'ya gideceğim. Geçen yıl dizi ve tiyatro projelerim nedeniyle gitmek mümkün olmamıştı. ABD'ye tek başıma gitmeyi düşünüyorum. Sonra da kardeşimle İspanya'ya gitmeyi planlıyoruz. Orayı çok seviyorum ve İspanyolca öğreniyorum. İspanya dönüşünde de Çanakkale- Asos'u düşünüyorum. Ama her şey kısmet.

Arzu Balkan: Başarılı oyuncu tatili kızıyla birlikte geçireceğini söyledi. Balkan, "Bir hafta kadar Amerika'ya gitmeyi, oradaki dostlarımla birlikte olmayı planlıyorum. Türkiye'ye döndükten sonra da ailemle Ege sahillerinde tatile çıkacağım. Tatilde kızımla yüzmek, kitap okumak ve dinlenmeyi seviyorum" dedi.

Emine Ün-Emre Kınay: Evli ünlü oyuncular tatil için Antalya'ya gideceklerini söyledi. Emre Kınay, "Her yaz olduğu gibi bu yaz da ailemle birlikte Antalya'daki Adrasan'a gideceğiz. Orası bizim için çok özel bir yer, balayında da gitmiştik. Şehir hayatının karmaşasından uzak, doğayla iç içe bir tatil geçirebiliyoruz. Huzur buuluyoruz. Orada kızım Duru da çok mutlu. İstediği gibi özgürce hareket edip, oyun oynayabiliyor."

Demet Akalın: Son günlerde Diyarbakırlılar'la başı dertte olan Demet Akalın bu yıl leyleği havada gördü. Akalın tatil için şöyle konuştu: "Bu yaz işlerden fırsat bulabilirsem, üç gün de olsa sevgilim Oğuz Kayhan'la Maldivler'e kaçmak istiyoruz. Aslında Miami'den yeni döndük... Çok eğlendim, dinlendim, çok iyi geldi. Bu yüzden tekrar gitmek istiyoruz. Ayrıca yazın Fethiye'ye gitmeyi de planlıyoruz."

Dolunay Soysert: Ünlü oyuncu bu yıl eşiyle birlikte bir kez daha Yunan Adaları'na gideceğini belirtti. Soysert şöyle konuştu: Eşimle geçen yıl Yunan Adaları'na gittik ve çok beğendik. Bu yüzden bu yıl da tatil planımıza ekledik. Tatil yaparken farklı yerleri görmeyi seviyorum. Her yaz tekne gezisi yaparız. Eğlence hayatına çok fazla katılmıyoruz. Denize girmek, güneşlenmek, kitap okumak kafamı dinlendiriyor."

Çağla Şıkel: Ünlü manken Çağla Şıkel tam bir Bodrum aşığı. Bu yıl da tatilini orada geçireceğini belirten Şıkel, "Göltürkbükü'nde yazlığımız var. Güneşlenmek, denize girmek, tenis oynamak ve kitap okumak tatilimin vazgeçilmezleridir. Ayrıca tatilde kafamı dinleyebileceğim huzurlu bir ortamda olmak isterim. Bodrum tüm bu isteklerime fazlasıyla hitap ediyor" diye konuştu.
haber3