Zerrin Özer kendisinden 20 yaş küçük eşinin, 10 gün önce “Kafamı dinleyeceğim” diyerek çekip gittiğini açıkladı

“Dobra Dobra” programına konuk olan Zerrin Özer, kaleme aldığı “Bir Sarışın Küçük Kız” adlı kitabı nedeniyle boşanmanın eşiğine geldiğini söyledi.

Kitapta yer alan “Erol Simavi’nin ’Seni seviyorum’ dediği tek kadın benim” lafı için Gönül Yazar’ın bir radyo programında “Bunları yazarken kocasından da mı utanmıyor?” demesi üzerine eşi 28 yaşındaki Levent Süren’in evden ayrıldığını belirten Özer, gözyaşları içinde şunları söyledi:

“Kitap için yayıneviyle sözleşme yapmıştım. Ancak evlendiğim için yazmaktan vazgeçtim. Yayınevi mahkemeye verince yazmak zorunda kaldım. Yaşadıklarımı birebir kağıda döktüm. Eşim kitabı okumadı ama piyasaya çıktığı ilk günden bu yana rahatsızlık yaşadığını biliyorum. Gönül Yazar’ın bu sözlerinden da rahatsız oldu. Bana 10 gün önce ’Kafamı dinlemeye ihtiyacım var’ deyip evden ayrıldı. O günden bu yana görüşmüyoruz. O beni aramadı, ben de onu aramadım.”

KİTABI YANLIŞ ZAMANDA YAZDIM
48 yaşındaki Özer, “Kitabı evlendikten sonra yazarak zamanlama hatası yaptım. Ancak özel hayatımın bu kadar malzeme edileceğini tahmin etmemiştim” dedi.