Tanışmaları Türk filmi gibi !

Oyuncu Tolga Karel, Beyaz ile ilk karşılaştıkları günün ilginç hikayesini anlattı.


Kanal D'deki Beyaz Show'a konuk olan Yaprak Dökümü'nün Oğuz'u Tolga Karel, 2001 yılında Beyaz ile ilk karşılaştıkları günün ilginç hikayesini anlattı.

Konservatuarı yeni bitiren Karel, bir iş için geldiği Kanal D binasında Beyazıt Öztürk ile ilk karşılaşma anlarını anlatırken Beyaz, o günü hiç hatırlamadığını söyledi. Karel, olayı anlatırken Beyaz'ın taklidini de yaptı. Beyaz'ın son derece havalı bir tavır içinde kendisiyle konuştuğunu söyleyen Karel'in sözlerine Beyaz 'Yok ya!' diyerek itiraz etti.

Türk filmlerinde klasikleşen 'İşte ben o fakir ama gururlu çocuk' diye başlayan replikleri andıran hikayeyi Tolga Karel, şöyle aktardı:
"Şimdi hatırlamaz. O zaman fakir ama genç biriydim. Konservatuarı bitirmişim o dönem. Kanal D'nin Mecidiyeköy'deki binasına gitmiştim. Beyaz da o zaman tam yeni şöhret olmuş. Ben de giyinmişim, kravat, takım elbise falan. Tam içeri girecektim, Beyaz girdi kapıdan. Kuğu gibiydi o zaman maşallah! 'Sen ne için geldin buraya?' dedi bana.

'Sunuculuk için abi' dedim. Üzerime giydiğim kıyafetin sponsorunu söyleyerek 'Sen boşver sunuculuğu. Sen git onların mankeni olsana' dedi bana. 'Ulan' (Beyaz burada araya girerek ulan lafına itiraz etti) dedim içimden 'Bu nasıl bir ukala? Bir gün görüşeceğiz, bunu anlatacağım ve içimde de kalmayacak' dedim. İşte anlatıyorum. Daha da ilginci, ben bunu dedim ya, bir sene sonra o firmanın modeli oldum."

Beyaz ise bu sözlere zaman zaman espriyle itiraz etse de duruma çok gülerek "Ben demek ki geleceğini görmüşüm. Senden çok güzel bir oyuncu da, manken de olur, senden biriktirip biriktirip çıktığın programda laf sokan adam da olur, herşey olur" diyerek konuyu kapattı.

haber3