Beyaz evlenmeyi düşünmüyor mu ?

Ünlü şovmen Beyaz, evliliğe çok uzak olduğunu söyledi...Beyazıt Öztürk, 'benimMTV'm' programına ilginç açıklamalar yaptı. Gittikçe annesine benzediğini itiraf eden Beyaz, "Evlenebileceğimi sanmıyorum" demeyi de ihmal etmedi.

* 13 yıl önceki Beyaz'la şimdiki arasında fark var mı?
Anneme benzemeye başladım. O da geçmiş hayatında şov mu yapıyordu bilmem ama tarzım acayip anneme benzedi. Bu camia içinde öyle durumlar gördüm ki otokontrolüm ister istemez gelişti.

* Utangaç mısınız peki?
Genelde evet. İnsani olarak ar damarım çatlamamış hâlâ! Zaten utanmazlar yüzünden problem var. Hep verdiğim bir örnek var, kimisi karda kadın düşünce bakar güler, kimisi benim gibi kadın utanmasın diye başını döndürür.

* Bir röportajınızda 'hiç aşık olmamıştım' demişsiniz...
Bir lisedeyken, bir de üniversitedeyken 4 sene sürdü, sağlam aşık oldum. Ondan sonraki hayatımda aman aman bir şey olmadı.

* Peki bakışınız, aradıklarınız değişti mi kadınlarda?
Benim bakışım ne kadar değişirse değişsin; sistem değişiyor, insanlar değişiyor, fikirler değişiyor, görüşler değişiyor, tavırlar değişiyor, eda değişiyor, her şey değişiyor. Ama sonuç itibari ile bir erkek-bir kadın kalıyorsun. Yan yana gelip, birbirine çarpıldığında bunların hesabını yaptığını zannetmiyorum.

* Evlilik istiyor musunuz?
Yaş biraz geçince daha ince eleyip, sık dokumaya başlıyorsun, yalnızlığa alışıyorsun. Herkes kadar ben de evlenmek istiyorum ama hiç evlenebileceğimi düşünmüyorum. Eşimle, çocuğumla görmüyorum kendimi. Uzak ve garip geliyor.

* Annem ben ünlü olduğumda 55 yaşındaydı. 55 yaşında bir anne değişip 'ünlü bir çocuğun annesi' olamıyor. Onun kafasındaki hayat tarzı hâlâ aynı. Bu kadar bekarlıktan sonra yanlış bir hareket yapacağımdan korkuyor.

* Ben bu işin içindeyken dışarıdan bir insanı bu hayatın içine katmak, flört etmek, gezmek, tozmak, gülmek, eğlenmek kolay gibi görünmüyor.

* Kiminle konuşsam 'Beyaz' la aşk yaşıyor' deniyor. Bu beni çok rahatsız ediyor. Onun adına üzülüyorum. Ayşe, Fatma diye bir kızla tanışıyorsun, yazılıyor, çiziliyor. Onun hayatı etkilenince uzak durmaya çalışıyorum. Bir şey yaşayacaksam da çok göz önünde bulunmamaya çalışıyorum.

haber3