''Yakışıklılığım halkın takdiri''

Başbakan Erdoğan, hayata dair çok çarpıcı açıklamalarda bulundu...


'Hülya Avşar Stüdyosu'na konuk olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, hayata dair çok çarpıcı açıklamalarda bulundu...

Başbakan Tayyip Erdoğan, katıldığı Hülya Avşar Stüdyosu'nun ikinci bölümünde de yine içten açıklamalarda bulundu. Hülya Avşar'ın üzerinde en çok durduğu konuların başında ise "Recep Tayyip Erdoğan'ın en karizmatik ve yakışıklı liderler arasında gösterilmesi" geldi. Avşar Kızı, Başbakan'a "Hanımların sizi yakışıklı bulması hoşunuza gidiyor mu?" diye sordu.

Erdoğan'ın yanıtı ise "O vatandaşların takdirine ait" şeklinde oldu. Hülya Avşar, sorusunu yineledi ve Başbakan'a "Aynaya baktığınızda hiç 'Hakikaten yakışıklıyım' diye düşündünüz mü?" sorusunu yöneltti. Erdoğan'ın cevabı, "Aynalar bilmiyorum yalan söyler mi söylemez mi! Ama mümkün olduğu kadar bakımlı olmaya çalışıyorum" oldu. Başbakan Erdoğan, günlük beslenme şeklini ise şöyle anlattı: Sabahları ağır bir kahvaltı yapmam. 2 dilim hellim peynirini ve 2 dilim kepekli ekmeği mutlaka yerim. Zeytinden de vazgeçmem. Bir de eşimin hazırladığı havuç suyunu içerim. Aralarda ise golden elma tüketirim.

Dört dörtlük bir laikim" diyen Recep Tayyip Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: Bütün inanç gruplarına, laik bir devletin Başbakan'ı olarak eşit mesafedeyim.

haber3