Ve Ferhunde Şevket'i aldattı...

Şevket'i Sedef'le el ele gördüğü için kıskançlık krizine giren Ferhunde patronuyla sevişti.


Yaprak Dökümü'nde bu bölümde de heyecan doruktaydı. Ceaevine ziyarete gittiği sırda Şevket'i Sedef ile el ele gördüğü için kıskançlık krizine giren Ferhunde, patronuyla sevişti.

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Yaprak Dökümü'nde daha önce kocası Şevket ile sevişme sahnesi ve patronuyla öpüşme sahnesi reyting rekorları kıran Ferhunde, bu kez patronunun evine giderek onunla beraber oldu. Ateşli sevişme sahneleri, dizinin hayranlarını şaşırttı. Kocasının kardeşleri Necla, Leyla ve Fİkret; Ferhunde'nin tüm aileden sakladığı gerçeklerin farkındaydı.

Ferhunde'yi boşuna bekleyen Şevket ise, dört duvar arasında yavaş yavaş umudunu kaybetmeye başlar. Necla, Ferhunde'yle ilgili bildiklerini Fikret'le paylaşmaya karar verir. Bu arada Tahsin de bulmacanın çok önemli parçasıyla eve gelir. Necla ve Cem kırık parçaları bir araya getirmeye başlarlar. Cem, Necla'ya bir adım daha yaklaşır. Ferhunde yaptıklarından suçlu, evdekilerle göz göze gelmemeye çalışmaktadır.

Şevket'le yüzleşmek zorunda kalınca yine gözyaşlarının arkasına saklanır. Hayriye Hanım bir kez daha Ferhunde'nin gözyaşlarına yenik düşer. Avının peşinde hırsla ilerleyen Ferhunde avcıyken av durumuna düştüğünün farkında değildir. Fikret ve Necla, Ferhunde'nin idam fermanını yazmaya başlarlar.
haber3