''Evliliğim sırasında kaçamak yaptım''

Neco, 'Haydi Gel Bizimle Ol' programında özel hayatına ilgili çok samimi itiraflarda bulundu.


Oya Germen ile olan evliliğine nokta koyan Neco, geçtiğimiz aylarda kendisinden 19 yaş genç olan İdil Erke ile evlenmişti.

NTV’de Müjde Ar, Pınar Kür, Aysun Kayacı ve Çiğdem Anad’ın birlikte sunduğu Haydi Gel Bizimle Ol programına konuk olan Neco, Müjde Ar tarafından bir hayli sıkıştırıldı.

Televizyon gazetesinde yer alan haberde, Müjde Ar, Neco’yu öyle sorularla sıkıştırdı ki, bir ara stüdyoda ortam gerildi. Neco, sözleri arasında nüfus cüzdanında artık İslam ifadesinin yer almadığını belirtti.

İşte Neco’nun evliyken eşini aldattığını itiraf ettiği ve Müjde Ar’ın Neco’ya cinsel tercihi ile ilgili imalı sorusunun da yer aldığı o diyalog:

NÜFUS KAĞIDIMDA İSLAM YAZMIYOR

Pınar Kür:Herkes Bunu Konuşuyor adlı programda söylemişsiniz, tarikat bağlantılıyım diye...

Neco:Yok. Ben öyle bir tarikatla bağlantım falan filan söylemedim. Benim tarikatlarla bağlantım oldu. Onu söyleyim. Ben askerlik görevimi yaparken 1972-74 arasında. Tabii insan kendi ile hesaplaşması için çok vakit buluyor, oturup düşünüyorsunuz, araştırmaya çalışıyorsunuz. Bazı soruları kendinize yöneltiyorsunuz. Niye bir Müslüman aileden doğdum, Müslümanlık nedir? Niye benim nüfus kağıdımda, o zamanlar vardı, İslam yazıyor.

Pınar Kür: Hala yazmıyor mu?

Neco: Yoo şimdi artık yazmıyor. Ben, araştırarak, okuyarak, kişileri bularak aşağı yukarı Türkiye’deki birçok tarikatın içerisine girdim.

ÇAPKINLIK YAPTIM

Müjde Ar: Evlilik süresince hiç çapkınlık olmadı mı? Bak çok dikkatli cevap vermeni rica ediyoruz senden.

Neco: Ben bazı konularda açıkça konuşurum. Hangi erkek ben evliliğim sırasında çapkınlık yapmadım, kaçamak yapmadım diyorsa yalan söylüyor. Yaptım.


haber3