Eski ve yeni eşinin filmleri vizyonda

Brad Pitt'in eski eşi Jeniffer Aniston ile şimdiki eşi Angelina Jolie'nin filmleri karşı karşıya..İkiz bebek bekleyen Jolie'nin yıldızı olduğu, Clint Eastwood'un yönettiği dramatik "Changeling" adlı film ve Aniston'un oynağı romantik komedi "He's Just Not That into You" adlı filmlerin galaları 24 Ekimde yapılacak.

"Changeling" filmi 31 Ekimden önce yalnızca birkaç kentte oynatılacağından, gişe savaşını, filmi ülke çapında vizyona girecek Aniston'un kazanacağı tahmin ediliyor.

"Girl Interrupted" filmiyle Oscar ödülü alan Jolie'nin ise filmiyle büyük beğeni toplaması bekleniyor. Cannes film festivalinde bu filmiyle eleştirmenlerden tam not alan Jolie için en iyi kadın oyuncu dalında Oscar adaylığına giden kapı da açılmıştı.

"Changeling" filminde 1920 ve 1930'lı yıllarda bekar bir annenin, 9 yaşında kaybolan oğluyla ilgili yürütülen soruşturmada hatalarını örtbas etmeye çalışan kötü polislerle mücadelesi anlatılıyor.

Aniston'un bol yıldızlı filminde ise kadın-erkek ilişkilerindeki yanlış anlamalar üzerine odaklanılıyor. Ken Kwapis'in yönettiği filmde Ben Affleck, Scarlett Johansson, Drew Barrymore ve Jennifer Connelly oynuyor.

haber3