İşte Popstar Alaturka Best'in birincisi !

Popstar Alaturka Best'in finali önceki gece Rumeli Hisarı'ndan yapıldı.

14 Haziran 2008 17:42 Star TV'nin ilgiyle izlenen yarışması "Popstar Alaturka Best"in finali önceki gece Rumeli Hisarı'ndan yapıldı.

Yarışmacılardan Adnan, Bülent ve Mehtap'ın yarıştığı final gecesinde, bu haftasonunun "Babalar Günü" olması nedeniyle "Orhan Gecebay" şarkıları seslendirildi. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Osmantan Erkır'ın yaptığı yarışmada finale kalan yarışmacılar jüri üyeleri Bülent Ersoy, Ebru Gündeş, Orhan Gencebay ve Armağan Çağlayan'dan puan alabilmek için kıyasıya yarıştı. Yarışmanın sonunda, jüri üyelerinin değerlendirmeleri ve seyircilerden gelen "SMS" oyları ile Adnan üçüncü, Birol ikinci ve Mehtap ise birinci oldu. Popstar Alaturka yarışmasının beşincisinde birinciliği elde eden ve her fırsatta pavyonlarda yetiştiğini anlatan Mehtap, 50 bin YTL'lik para ödülü ile birincilik kupasını yapımcı Osmantan Erkır'dan aldı.

Popstar Alaturka yarışmasının jüri üyesi Bülent Ersoy, giydiği kostüm ve takıları ile geceye damgasını vurdu. Modacı Canan Sarıkaya'nın hazırladığı kostümü, altın takılar ile tamamlayan Ersoy, modacı Erol Albayrak'ın iki buçuk ayda hazırladığı 2,5 kilo ağırlığındaki som altın başlık takarak dikkatleri üzerine çekti. Kıyafetini uzun topuklu ayakkabılar ile tamamlayan Ersoy, bir süre sonra topuklu ayakkabıların azizliğine uğradı. Rumeli Hisarı'ndaki yolda topukları taşlara takılan Ersoy, ayakkabılarını çıkartarak çıplak ayakla yürümek zorunda kaldı.

haber3