MFÖ ve Duman Ankaralılarla buluşacak
YAZDIR | YOLLA
14/06/2008

Her yıl Ankara’ya yıldızlar altında müzik şöleni yaşatan geleneksel “Radyo ODTÜ Açık Hava Konserleri" bu yıl 11 yaşında. Konserlerin bu yılki konukları, Mazhar-Fuat-Özkan ve Duman

ANKARA - “Yayılalım çimlerde, çeşitli biçimlerde" sloganıyla binlerce müzikseveri Türkiye’de ve uluslararası alanda başarı kazanmış sanatçılarla buluşturan Radyo ODTÜ, Açık Hava Konserleri’nin 11.yılında Ankaralıları Mazhar-Fuat-Özkan ve Duman’la buluşturacak.
ODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik-Çim Amfi’de gerçekleşecek konserlerin ilkinde Türk Rock Müzik tarihinin en önemli gruplarından biri olan Mazhar-Fuat-Özkan sahne alacak. Müzikseverlerin anılarında yer bulmuş unutulmaz şarkılar, yıldızların altında hep bir ağızdan söylenecek ve MFÖ, dinleyenlere büyülü bir gece yaşatacak. 22 Haziran Pazar günü saat 21.00’da başlayacak konser ile MFÖ hayranları, uzun bir aranın ardından, Radyo ODTÜ Açık Hava Konserlerinde dev grubu izleme şansını elde edecek.
Konserlerin ikincisi, 27 Haziran Cuma günü saat 21.00’da Duman ile gerçekleşecek. İlk albümlerinden bu yana her geçen gün hayran kitlesini genişleten grubun, konserlerinde gösterdiği performanslar, bu konserin de unutulmazlar arasına gireceğinin bir göstergesi. (anka)