CEM YILMAZ YİNE ÇOK KONUŞULACAK

Resmi büyütmek için tıklayın

Cem Yılmaz'ın Yeni Filmi 'A.r.o.g', Sonbaharda Tüm Türkiye'ye Taş Devri Modasını Getirecek. Çekimleri Antalya'da Süren Film Vizyona Girerken, Sıradışı Kostümleri de Ünlü Bir Spor Giyim Mağazasında Satışa Sunulacak.

CEM YILMAZ'IN YENİ FİLMİ 'A.R.O.G', SONBAHARDA TÜM TÜRKİYE'YE TAŞ DEVRİ MODASINI GETİRECEK. ÇEKİMLERİ ANTALYA'DA SÜREN FİLM VİZYONA GİRERKEN, SIRADIŞI KOSTÜMLERİ DE ÜNLÜ BİR SPOR GİYİM MAĞAZASINDA SATIŞA SUNULACAK. 'G.O.R.A'nın devamı niteliğindeki 'A.R.O.G' filminin çekimlerinde sona yaklaşıldı. Antalya'da kurulan bir platoda devam eden çekimlerin ay sonunda tamamlanması bekleniyor. Cem Yılmaz'ın canlandırdığı Arif karakteri, maceralarını bu kez uzayda değil Taş Devri'nde yaşayacak. Filmde her detay gibi kostümlere de büyük özen gösterildi. Kalabalık bir ekip tarafından kuş tüylerin tek tek yapıştırılmasıyla hazırlanan kostümlerin tamamlanması haftalar sürdü.

Özel olarak tasarlanan ve şimdilik basından sır gibi saklanan bu kostümler, ancak sonbahar aylarında görülebilecek. Filmin vizyona girmesine kısa süre kala, bu kostümlerin bir spor giyim mağazasında satışa sunulacağı öğrenildi. Yapılan anlaşma gereği firmanın tüm mağazalarına sınırlı sayıda dağıtılacak olan bu kostümlerin, sonbahar aylarında Türkiye'de A.R.O.G modası başlatması bekleniyor.
Kalabalık bir ekibin haftalar süren çalışması sonucu tamamlanan kostümler, sır gibi saklanıyor. Filmin ilk üç dakikasını ocak ayında gösterime sokan Cem Yılmaz, devam çekimlerinden karelerin basına sızmaması içinse büyük çaba harcıyor.
Hürriyet