Hatırla Sevgili'de aşk itirafı

Hatırla Sevgili'nin güzel oyuncusu Beren Saat'ten aşk itirafı geldi.Bir süre önce ekranlara veda eten atv’nin sevilen dizisi Hatırla Sevgili’de oynayan Beren Saat, ’Kendi adıma büyük bir aşk yaşadım’ diye konuştu.

Güneri Civaoğlu’nun Kanal D’deki Şeffaf Oda programına konuk olan Beren Saat, çok zor koşullarda çekilen dizide zaman zaman 72 saate varan uykusuz günler geçirdiklerini söyledi.

Televizyon Gazetesinin haberine göre, herşeye rağmen dizinin kendisi için çok önemli olduğunu da vurgulayan Beren Saat, "72 saat uyumadığım zaman oldu. Ama buna rağmen insanın vücudu her türlü acıyı tolere edebiliyor. Yeter ki o heyecanınız olsun. Ben kendi adıma Hatırla Sevgili’de büyük bir aşk yaşadım. Özellikle de projenin başlangıcında insan bu duyguları çok daha yüksek yaşıyor. O yüzden de herşeye değiyor geriye dönüp baktığımızda" diye konuştu.

Onları görünce ’Yandık’ dedim!

Dizinin proje tasarımcısı olan ve aynı zamanda da yapımcılığını üstlenen Tomris Giritlioğlu da sete ilk gittiğinde başrol oyuncuları Cansel Elçin ile Beren Saat’in uykusuzluktan yüzlerinin sapsarı olduğunu söyleyerek "Sabahlara kadar yorulmadan çalıştılar. İlk başlangıçta ben adaya gittiğimde Beren’le Cansel’i uzaktan bir gördüm ’yandık’ dedim. İkisi de sapsarıydı. Sanırım 3-4 gündür uykusuzdular" diyerek herkesin büyük bir özveriyle çalıştıklarının altını çizdi.

haber3