Nilüfer, küçük kızını şaşırttı !

Sanatçı Nilüfer'in konserde küçük kızından ayağa kalkıp herkesi selamlamasını istemesi şaşırttı.


TÜRK pop müziğinin güçlü sesi Nilüfer, Bursa'da verdiği konserde seslendirdiği şarkılarıyla, sevenlerini keyifli bir müzik yolculuğuna çıkardı.

Bursa konserinde annesini yalnız bırakmayan Ayşe Nazlı, bir ara Nilüfer'in kendisini şaşırtan isteğiyle karşılaştı. Seyirciler arasında oturan kızı Ayşe Nazlı'ya seslenen Nilüfer, “Kızım ayağa kalk ve herkesi selamla” dedi. Annesinin bu isteği karşısında önce şaşıran Ayşe Nazlı, daha sonra ayağa kalkarak konseri izleyen binlerce kişiyi selamladı. Nilüfer, “Kızım, annesini kontrollü biri olarak tanır. Ancak bu gece ısrarımdan dolayı çok şaşkın” dedi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 47'nci Uluslararası Bursa Festivali kapsamında konser veren Nilüfer, Açık Hava Tiyatrosu'nu dolduran binlerce hayranına, 2.5 saat süren keyifli bir gece yaşattı. Konserine pembe bir kıyafetle başlayan Nilüfer, konser süresince 4 kostüm değiştirdi.

Konserinin biletleri satışa sunulduğu ilk günde tükenen Nilüfer, Türkiye turnesinin ilk durağı olan Bursa'da konser vermenin kendisini çok heyecanlandırdığını söyledi. Uzun süredir Bursa'ya gelmediğini dile getiren sanatçı, hayranlarının sevgi gösterileri karşısında duygusal anlar yaşadı. Konserden bir gün önce kente gelerek, tarihi ve turistik mekanları gezdiğini söyleyen Nilüfer, “Bursa'yı ve Bursalı olmayı çok özlemişim. Bursa da görmeyeli çok değişmiş, adı gibi yeşil Bursa olmuş” diye konuştu.

İzleyenler arasında yer alan kızı Ayşe Nazlı'yı seyircilere tanıtan Nilüfer, Ayşe Nazlı'dan sevenlerini selamlamasını istedi. Annesinin bu isteğine şaşıran Ayşe Nazlı, Nilüfer'in ısrarı sonucu ayağa kalkarak, açık hava tiyatrosunu dolduran binlerce kişiyi selamladı. Nilüfer, “Biliyorsunuz ki kızımı herkesten sakınıyorum. Göz önünde tutmuyorum, onun dünyası ile benim dünyam çok farklı. Ancak bu akşam herkesi selamlamasını istedim. Kızımı görün istedim. Ayşe Nazlı annesini kontrollü biri olarak tanır. Ancak bu gece ısrarımdan dolayı çok şaşkın” dedi.

Sahne performansıyla Bursalıları büyüleyen usta sanatçı, konserinin sonunda sevenleri tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

haber3