''Her gün bir başkasına aşık oluyor''

Aykırı fikirleriyle gündemi sarsmayı başaran Profesör Yalçın Küçük yine ortalığı karıştıracak!
Aykırı fikirleriyle gündemi sarsmayı başaran Profesör Yalçın Küçük, işadamı Veysel Kadayıfçıoğlu ile aşk yaşadığı iddia edilen Deniz Akkaya'yı sert sözlerle eleştirdi. Yeni Harman dergisinde yayınlanan röportajında Akkaya'yı "her gün bir başkasına aşık oluyor" diyerek eleştiren Küçük, Sabah-Atv ihalesini kazanarak bu grubun yeni patronu olan Çalık için de sert sözler sarfetti.

Küçük şunları kaydetti:

DEVLET BANKALARI ÇALIK'A HUKUKSUZ KREDİ VERDİ: Skandallar dönemine girmiş haldeyiz. Bir, Tayyip Bey ve ekibi, Katar’a gidiyor ve Katar Şeyhi, Erdoğan’ın damadının yönetici olduğu şirkete ortak oluyor. Erdoğan, Katar’dan dönerken bir torba şeyh doları da bankalara intikal etmiş haldedir. İki, bu torba ile ve devlet bankalarının açtığı ölçüsüz ve hukuksuz kredilerle, bu Çalık, atv ve Sabah’ın sahibi oluyor. Üç, güya bir ihale var, girmek isteyenlere, kapılar kapatılıyor ve atv-Sabah işte bu şirkete veriliyor. Buna skandallar çağı demek zorundayım.

AKKAYA HER GÜN BİRİYLE AŞK YAŞIYOR: Şu hem “Ak” ve hem “Kaya”, gazetelere bakılacak olursa nerede ise her gün bir başkasına aşık oluyor ve hep “aşk yaşıyor”, müthiş birisi olmalıdır. Sonunda bu aşklar savcılık ve emniyetlik oldu, gözaltına kadınlardan birisi “fuhuşa teşvik” meselesinden sorgulanıyordu, sorgulanan (Müzeyyen) Öztürk Hanım idi, yaşayan ise Akkaya’dır. İki kişi birbirini, “Sen benim aşkımla nasıl aşk yaşarsın?” deyu tehdit etmişler ve savcılığa şikayette bulunmuşlar. Güzel değil mi, sonra “dostlar” gelmişler ve araya girmişler. Başka yer bulamamışlar ve araya girmişler. Bu araya girenlerin kimler olduğunu biliyor musunuz? Birisi Dokor Alp Nuhoğlu, yakın zamanda, yeni doğan çocuğu için Fethullah Gülen’e gitmişti, ünlü bir doktor olmasına rağmen, çoğunun sağlık meselelerinde, eski vaiz Gülen’e daha çok güvenmektedir. Diğeri ise, Aziz Yıldırım’dır, inanmak zor, isim benzerliği olmasını temenni ediyorum. Çok hoş, bozuk bir Türkçe ile söyleyecek olursam, “inanamıyorum”, Fethullah Gülen ile Aziz Yıldırım her yerden çıkıyorlar. Daha doğrusu her yere giriyorlar, not etmiş oluyorum.
haber3