Deniz aşık olunca şaşırır

Deniz Seki, şarkılarının tamamını Hüsnü Şenlendirici'yle ilişkisi döneminde yazdığını anlattı.

Temmuzda çıkaracağı "Sahici" albümünü tamamlayan Deniz Seki, bu çalışmadaki şarkıların tamamını Hüsnü Şenlendirici'yle ilişkisi döneminde yazdığını anlattı.

Sanatçı, o şarkılardan birinde ise ruh halini şöyle özetliyor: "Kendime kaç kere söyledim ben. Deniz aşık olunca şaşırır!"

O şarkıda kaçacak yer arıyor

Albümünde sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'yle düet yaptığı "Adaletsiz Seçim"e de yer veren Deniz Seki'nin tek sıkıntısı, bu eseri başkalarının yanında dinleyememek! Stüdyoda Şenlendirici ile göz göze okuduğu bu şarkıyı her dinleyişinde hüzünlendiği için, ünlü sanatçı bulunduğu mekanı hemen terk ediyor. Şenlendirici için ise şöyle konuşuyor Seki: "Saf bir yanı var ve o yanı hiç kirlenmeyecek."

Bu rolü kabul etmiyorum

Deniz Seki, yeni albümü için son üç yılını ve yazdığı şarkıları özetleyen bir de yazı kaleme aldı. Söz konusu yazıda yaşadığı hiçbir şeyden pişman olmadığını söyleyen Seki, sözlerine şöyle devam ediyor: "Köşemdeki rafa bir tek bana layık gördüğünüz bu rolü koyamadım. Senaryoyu saygımdan okusam da, bu rolü oynamayı hiç kabul etmedim. Kusura bakmayın, oynamıyorum! Ben sadece aşkı yazıp, aşkı söylüyorum."

haber3