Okan, Aysun'a kafayı taktı!

Aysun Kayacı ile Okan Bayülgen arasında yaşanan gerginlik ''Haydi Gel Bizimle Ola''a damgasını vurdu.


AYSUN'A ASILIYORSUN
Müjde Ar, programın başlarında Okan Bayülgen'in Aysun Kayacı'ya karşı tavırlarını farketti ve 'Aysun'a da sulandın gelir gelmez fark etmedim sanma' diyerek takıldı. Ancak bu şaka Erkek arkadaşıyla arayı düzelten Aysun'un pek de hoşuna gitmiş görünmüyordu.

Müjde Ar, Çiğdem Anad, Pınar Kür ve Okan Bayülgen 'hararetle' konuşurken Aysun bir süre sessiz kalmayı tercih etti. Sonra bir ara söze girmeye çalıştı. Bayülgen "Efendim canım" diyerek gösterdiği tavır Aysun'u çileden çıkardı.

MAAŞALLAH , NOT ALAYIM...

Bayülgen'in seyirci üzerine kurduğu iktidar konuşulurken Aysun, bir kez daha araya girdi, fikrini söylemek istedi. TV üzerine yapılan sohbette Aysun Osmanlıca kelimeler kullanıp 'İfrat-tefrit dengesini korumak lazım' deyince Bayülgen'e malzeme çıktı. Okan, bu kez de 'İfrat-tefrit dengesini korumak lazım' sözlerine takıldı. 'Maaşallah, not alayım da unutmayayım. Hakkı Devrim'e soracağım' diyerek Aysun'u iyice bozdu. Aysun "Osmanlıca öğreniyorum" diyerek açıklama yaptı ama nafile... Aysun aman neyse dinlemiyor... diyerek vazgeçti.

O sırada hala çırpınarak derdini anlatmaya çalışan Kayacı, sonunda dayanamadı: 'Ne yapmaya çalışıyorsunuz. Eğer altını çizmek istiyorsanız evet 2 senedir Osmanlıca dersleri alıyorum...'

MÜJDE AR ARAYA GİRDİ
Aysun'u yatıştırmak yine Müjde Ar'a düştü. 'Okan'ın yöntemi bu, sana asılıyor' diyerek ortamı yumuşattı. Ama Aysun bu durumdan da rahatsız olduğunu jest ve mimikleriyle anlattı. Üstüne bir de Çiğdem Anad, program reklam arasına girerken Okan'a "Bakalım son aşkın Aysun mu olacak" deyince Aysun kalakaldı.
haber3