''Var mısın Yok musun ?''da hüzün !

''Var mısın Yok musun?''un sevilen yarışmacılardan Derya, teselli ödülü aldı...


Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması sloganıyla yola çıkan "Var mısın Yok musun" haftayı yine hüzünlü kapattı. Yarışmanın daha ikinci turunda 55 bin YTL gibi iyi bir teklifle karşılaşan Derya, son turda açtığı 500 bin YTL'lik kutuyla büyük hayal kırıklığı yaşadı.

"Var mısın Yok musun"un dün akşamki yarışmacısı Giresun'dan Derya oldu. Derya, ilk iki turda üst üste mavi kutuları açtı. Üçüncü tura, iyi bir tabloyla giren Derya; üçüncü ve dördüncü turlarda açtığı kırmızı kutularla büyük hayal kırıklığı yaşadı.

İlk büyük teklif olan 55 bin YTL'yi reddetmesiyle başlayan karamsarlık, beşinci turda umuda döndü. Derya, bu turun ilk kutusunda 5, ikinci kutusunda ise 500 YTL'lik kutuları açtı. Açılan iki mavi kutu, yarışmadaki tansiyonu birden yükseltti. Derya'nın bu turda seçtiği son kutu ise kelimenin tam anlamıyla soğuk duş etkisi yarattı. Derya son tercihinde, 100 bin YTL'lik kırmızı kutuyu seçince büyük bir şaşkınlık ve hayal kırıklığı yaşandı.

Yaşanan bu büyük hayal kırıklığının ardından Hamdi Bey'den gelen teklif 44 bin YTL oldu. Derya, "bu fırsatı bir daha yakalayamam" diyerek, bir tur daha devam etme kararı aldı. Son turun ilk kutusu ise yine mavi oldu. Büyük sevincin yaşandığı bu anı kovalayan dakikalar, yerini yine hayal kırıklığına bıraktı. Tekliften önceki son kutuda Bahar'ı tercih eden Derya, 500 bin YTL'lik kutuyu açınca gözyaşlarına boğuldu.

Büyük halal kırıklığının yaşandığı bu son turun ardından Hamdi Bey'den gelen teklif ise 14 bin YTL oldu. Derya, bu teklifi kabul ederek yarışmayı bitirirken, kutusunda kendisini bekleyen 40 bin YTL açılınca büyük üzüntü yaşadı.

haber3