Ünlülerin tapu davası

Bodrum'da bulunan bir sitede ev alan ünlüler, tapularına kavuşamadı.Ünlü isimlerin Bodrum sevdasını bilmeyen yok! Her yaz tatillerini Bodrum ve özellikle Türkbükü'nde geçiren, buldukları her fırsatta soluğu Ege'nin bu gözde tatil mekanında alan ünlüler, Bodrum'da ev almak için de kolları sıvadı.

Çağla Şikel'den Seda Sayan'a, Bülent Ersoy'dan Ebru Şallı Tan'a kadar birçok ünlü ismin burada evi olduğu biliniyor. Bu ünlüler arasına katılan son isimler ise Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti ile ünlü koreograf Uğurkan Erez oldu. Ancak Bodrum'un Bitez koyundaki bir siteden villa olan bu isimlerin sevinçleri kursaklarında kaldı.

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan ile Uğurkan Erez'in evlerinin tapusu bir türlü verilemedi. Siteyi yapan firma, bu nedenden ötürü mahkemelik oldu. Şimdi bu sorunun bir an önce halledilmesini bekleyen ünlüler, dört gözle tapularına kavuşmayı bekliyor.

Ünlü koreograf Uğurkan Erez, tapu sorununu doğrulayarak şunları söyledi: "Sitedeki villalarımızın tapu sorunu olduğu doğru. Ancak şu anda villamda oturabiliyorum. Siteyi yapan yetkililer de en kısa sürede sorunun çözüme kavuşturalacağının garantisini verdi. Problemin biteceğine inanıyorum."


haber3