Tolga ve Fahriye aşka tutulacak

Fahriye Evcen yakında Tolgahan Sayışman'a aşık olacak...


Özcan Deniz ile aşk yaşayan Fahriye Evcen yakında dünyanın 'en güzel erkeklerinden' Tolgahan Sayışman'a aşık olacak!

İkili, bir futbol fanatiğinin hikayesi üzerinden anlatılan 'Aşk Tutulması' adlı filmde başrolleri paylaşıyor!..

Sigortacı Pınar'la FB'li Uğur'un komik öyküsü Murat Şeker'in yönettiği, 'Elveda Rumeli' dizisi ile çıkış yapan '2005 Dünya Erkek Güzellik Yarışması' birincisi Tolgahan Sayışman ile 'Yaprak Dökümü' dizisinin yıldızı Fahriye Evcen aşk yaşayacak! Çekimleri 21 Haziran'da başlayan 'Aşk Tutulması' adlı romantik komedi tarzındaki filmde; aşk ve tutku konuları eğlenceli bir biçimde ele alınıyor. Tim's Production&Sugarworkz ortak yapımı olan film; bu duyguları bir futbol fanatiğinin öyküsünün üzerinden anlatıyor.

Tolgahan Sayışman'ın 'Uğur' adında fanatik FB taraftarını oynadığı filmde, Fahriye Evcen aşka küsmüş işkolik sigortacı 'Pınar' olarak karşımıza çıkacak. Tim Seyfi, Ali Erkazan, Suzan Aksoy, Ayten Uncuoğlu, Murat Akkoyunlu ve Yasemin Öztürk'ün de rol alacağı filmde; Sarp Apak, Erhan Emre ve Feridun Düzağaç da konuk oyuncu olarak boy gösterecek. Filmde ayrıca 500 figüran olacak. Filmin, 31 Ekim'de 140 kopya ile vizyona girmesi planlanıyor.

Fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olan Uğur, bir ilaç mümessilidir. Gündelik hayatında gayet sakin bir kişiliği varken, söz konusu futbol olduğunda bambaşka bir adam olmaktadır. Kazan maarzusu, onu diğer fanatiklerden ayıran özelliğidir. Annesi ve kız kardeşiyle birlikte yaşayan Uğur, annesinin evlenme baskısından sıkılmıştır. Pınar ise bir sigorta şirketinde çalışmaktadır. Sözkonusu evlilik olduğunda, Pınar daaynı baskıyı annesinden görmektedir. Pınar ile Uğur bir trafik kazası sonucu tanışırlar. Bu tanışma hem Uğur'un, hem de Pınar'ın hayatında köklü değişikliklere neden olacaktır.

haber3