Şaşılık Cem Yılmaz'a ne kadar kazandırdı ?

Cem Yılmaz reklam filmlerinde oynayan ünlüler arasında zirveye oturdu.Reklam filminde oynayan ünlü isimler arasında Cem Yılmaz 5 milyon dolarlık fiyatıyla zirvede yer alıyor.

3 yıl önce 5 milyon dolar alan Tarkan şimdi 2 milyon 400 bin dolara imza attı

Vatan gazetesinin haberine göre ünlülerin servetlerinin büyük bir kısmını, sezonluk anlaşma yaptıkları reklam filmleri oluşturuyor. Firmalar reklamlarında oynattıkları sanatçılara adeta bir servet ödüyor. Şu sıralar reklamlarda yer alan isimler arasında en çok kazanan ise Cem Yılmaz... Geçen yıl Türk Telekom’la anlaşan Cem Yılmaz, senede 5 milyon dolar kazanıyor. Her ay yeni bir reklam filmiyle ekrana çıkan ünlü komedyen, Telekom’la ilk anlaşmasını 4 milyon dolara yapmıştı. Cem Yılmaz’ın Telekom anlaşmasına kadar ilk sırada Tarkan yer alıyordu. Avea ile 3 yıl önce 5 milyon dolara anlaşarak rekor kıran Megastar, kısa bir süre önce sözleşme yaptığı Doritos’tan 2 milyon 400 bin dolar alarak Yılmaz’ın gölgesinde kaldı.

Hazır Kart reklamlarında birbirinden ilginç tiplemelerle dikkat çeken Mustafa Sandal ise 3 milyon dolar kazandı. Vestel reklamlarının yıldızı Müslüm Gürses yıllık 2 milyon dolar alıyor. Rexona’nın yıldızı Gülben Ergen de 1.2 milyon dolar ile en çok kazananlar listesinin 5’inci sırasında... n Gülden AVUÇ

haber3