+ Konu Cevapla
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Bu ikili çok güldürecek!

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Magazin Haberleri Forumunda Bulunan  Bu ikili çok güldürecek! Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  -Sєνgi Eмєк İѕтєя -- XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Bulunduğu Yer
  ::...::KaLbİmİn DeRiNLiKLeRi::..::
  Mesajlar
  13.538
  Blog Yazıları
  62
  Tecrübe Puanı
  107375310

  :okur: Bu ikili çok güldürecek!

  Bu ikili çok güldürecek!

  Hande Ataizi ve Şafak Sezer, ünlü çiftlerle onların aile hayatlarını seyircilerle paylaşacak.  STAR TV'de bu akşam başlayacak bir diğer yeni yapım ise Hande Ataizi ve Şafak Sezer'in birlikte sunacakları "Eşimle Başım Dertte" adlı yarışma. Kadın ve erkeğin farklılıkları üzerine kurulu olan yarışmaya her hafta üç ünlü çift konuk olacak. Tatlı rekabet içinde eşleriyle yarışacak ünlü çiftler, aile hayatlarını seyircilerle paylaşacak.

  Uzun bir aradan sonra ekranlara dönen Hande Ataizi, "Kadınla, erkeğe ait her şeyi bu programda konuşacağız. Bir talk-show ama içinde minik yarışmaların olduğu bir talk-show olacak" diyor. Sezer ise partnerinden çok memnun: "Hande'yle bu işi kolay yapacağıma inanıyorum. Hande akıllı bir hanımefendi... Ya angutla çalışsaydım ne olacaktı?"

  Star TV’nin yeni yarışma programı "Eşimle Başım Dertte"nin sunuculuğunu üstlendiniz. Nasıl bir program bu, biraz anlatır mısınız? - Hande Ataizi: Kadınlar ve erkeklerin farklı olduğunu gösteren, çok eğlenceli, içinde yarışmaların, testlerin olacağı keyifli bir yarışma. Üç tane evli ya da sevgili ünlü çiftimiz konuk olacak ve yarışacaklar. Çekimlerde çok eğleniyoruz. İnşallah ekran başındaki izleyiciler de çok eğlenecek. Hayırlısı olsun.

  Peki bu ünlü çiftler ne yapacak, nasıl yarışacaklar?

  - H.A
  : Birtakım sorular soracağız, eşler bu sorulara doğru cevap vermek zorundalar. Bir de minik yarışmalar olacak. Mesela erkekler elektronik işlerinde iyi oldukları için onları bu alanda yarıştıracağız... Ya da partneriyle ilgili sorular soracağız. Burada el becerisi ve eşlerin birbirini tanıması çok önemli. Aldatma konusuna, bağlılığa, sorumluluğa da değineceğiz. Kadınla erkeğe ait her şeyi bu programda konuşacağız. Bir talk-show ama içinde minik yarışmaların olduğu bir talk-show olacak.

  Peki... Bir araya geliş hikáyenizi dinleyelim o zaman...

  - Şafak Sezer
  : Teklif ilk önce Hande Ataizi’ne gitti. Yani önce onu seçmişler. Sonra benim adım gündeme gelmiş. Hande beğenince de beni işe aldılar. (Gülüşmeler)

  - H.A: Olay şöyle gelişti; Star TV yönetimi Şafak’ın olmasında hemfikirdi. Herkes onu istedi. Programın konsepti de Şafak’ın ekran yüzüyle çok örtüşüyor. Şafak’ın o sıcaklığı herkese geçiyor. O yüzden bu program için çok doğru bir seçimdir Şafak.

  - Ş.S: İkimizin de sunuculukta öyle çok gözü yok. İşin eğlenceli olduğunu düşünüyoruz. Rahat olursak, çok keyifli bir ikili olacağımıza inanıyorum.

  Sizin açınızdan rahatsız edici bir durum var mı peki? Yani "Hande Ataizi’yle yarışma programı sunar mısın?" denildiğinde ilk ne geçti aklınızdan?

  - Ş.S:
  Çok hoşuma gitti. Müthiş rahat hissettim kendimi. Çünkü Hande’nin böyle bir deneyimi var. Cem Davran’la uzun süre ikili olarak ekranda yer aldı. Tecrübesi çok fazla. Benimse böyle bir tecrübem yok. Ben hep oyunculuk yaptım, hiç sunuculukla uğraşmadım. Dolasıyla insan ister istemez biraz korkuyor.

  Bakalım halk sizi sevecek mi?

  - H.A:
  Ben seveceklerini düşünüyorum. Her şeyden önce programda ben kadınları temsil ediyorum, Şafak da erkekleri.

  - Ş.S: Nereden biliyorsun? (Gülüşmeler)

  - H.A: Hay Allah’ım ya! (Gülüşmeler) Aslında biz oymakbaşı şeklindeyiz. Yani iki farklı takımın başındayız. Bu ikilinin içinde bir tezatlık var. Bu da seyirciye hoş gelecektir. Çünkü akış içerisinde biz zaman zaman atışacağız, iddialaşacağız... Bunu normal hayatlarımızda da yapıyoruz. Bu enerji ve samimiyet seyirciye de geçecektir. Biz Cem Davran’la da bunu yakalamıştık.

  - Ş.S: Ama Cem’e inme inmiş... (Gülüşmeler)

  - H.A: Program öncesi iyi moral oldu diyorsun... (Gülüşmeler)

  - Ş.S: Hande anlattı da çok güldüm... Ama bana inme inmedi yani.

  Nedir bu inme mevzusu?

  - H.A
  : Cem’le ilk partner olduğumuz yıllarda iki dizide birden çalışıyordum. Perişandım tabii. Bir gün Cem’le olan program çekimine biraz geç kaldım. O da sinirlendi... Bana söylenmeye başlayınca da adam öylece kalakaldı!

  - Ş.S: Allah’tan canlı yayınmış... Bant olsa bittik yani. Şu an bant çekiyoruz ama ikinci bölüm canlı olacak. O zaman geç kalma durumları olmaz. Zaten benim adım çıkmış. Ben mimliyimdir bu anlamda...

  - H.A: Ne gibi?

  - Ş.S: Sete gelmemek gibi... "Ya gelmezse sete" gibi panik yaşatıyorum ben insanlara. (Gülüşmeler)

  - H.A: Ay çok iyi ya!.. Vallahi iyi anlaşacağız Şafak’cığım. (Gülüşmeler)

  - Ş.S: İki tane mimli var bu programda.

  - H.A: Biz gelmezsek canlı yanına reklamı koyuverirler... (Gülüşmeler)

  - Ş.S: O yüzden Star TV’nin genel yayın yönetmeni Melis Civelek bize sürekli, "Size çok güveniyoruz" diyor. Bir yanlış olmasın diye...

  - H.A: Şafak canlı yayına geç gelsene, lütfen... Benim itibarım yükselsin. (Gülüşmeler) Üç hafta sonra da ben geç geleyim mesela...

  - Ş.S: Çok güzel bir açmaz verdi Hande. Şimdi ilk hatayı kim yaparsa, psikopat o olacak. İkimiz de hata yapmamak için birbirimizi kollayacağız. Şaka bir yana, uyum içerisinde bir iş çıkaracağımıza inanıyorum. Kimse endişelenmesin. Süper bir program hazırlayacağız Hande’yle...

  - H.A: Kesinlikle! Espri bir yana, Şafak’la enerjimiz, uyumumuz tamamdır. İkimiz de pratiğiz, ikimiz de tez canlıyız. İşimize saygılıyız. Ben problem olmayacağına inanıyorum...

  Şafak Bey, peki sizin eşinizle başınız dertte mi?

  - Ş.S: Şimdi bu yarışmada ne varsa, bizim hayatımızda da yaşanıyor. Benim eşim de beni 30 dakika bekletir, zamanında hazır olmaz, tam kapıdan çıkarken aklına bir şey gelir geri döner, ya da bir şey unutur. Süslenir, saatlerce bekletir. Bunları ben de yaşıyorum. Ama ben bir tane deodoran süreyim hemen, "Ne oluyoruz?" diye sorar. Ne, ne oluyoruz? Ben hiç sen yaptığında "Ne oluyoruz?" diye soruyor muyum? Koskoca masanın üzerinde binlerce parfüm, makyaj malzemesi vardır, orada bir tane gariban erkek deodoranı durur. Onu arada bir sürersin, olay olur. Aynı şeyleri ben de yaşıyorum.

  Eşinizin nelerden hoşlandığını ya da hoşlanmadığını bilir misiniz?

  - Ş.S
  : Bilirim tabii ki... Ne yapacağını, neyi sevmediğini bilirim.

  - H.A: Ben de bilirim... Biz kadınlar bilirsiniz daha detaycıyızdır. Mesela ilk görüşmemizde erkek arkadaşımın üzerinde ne vardı, nasıl bir ayakkabı giymişti bilirim. Biz detaylara bakarız. Erkek ise büyük resme bakar. Bir gün erkek arkadaşıma, "İlk buluştuğumuzda üzerimde ne renk kıyafet vardı?" diye sordum, "Kırmızı" dedi. Oysa kırmızı ruj sürmüş, siyah giyinmiştim. O rengin ona verdiği efekt onun büyük resmi oluyor. Halbuki biz, "Beyaz gömlek giymiştin, altına şunu giymiştin, şöyle ayakkabın, çorabın vardı" diye sayarız. Bu kadar detaycıdır kadın. Duygu deşmelerinde de öyleyizdir. O yüzden anlaşamıyoruz zaten erkeklerle.

  Şafak Bey, ilk görüşmenizde eşinizin üzerinde ne olduğunu hatırlıyor musunuz?

  - Ş.S
  : 10 yıl oldu ama yine de hatırlıyorum. Üzerinde siyah bir kıyafet verdı ve Amerika’dan aldığı topuklu bir ayakkabı giymişti. İkinci gün o topuklu ayakkabıyı çıkarttırmıştım. Çok yüksekti çünkü...

  İş görüşmesi için ilk bir araya geldiğinizde Hande Hanım’ın üzerinde ne vardı peki, onu hatırlıyor musunuz?

  - Ş.S
  : Tabii... Kahverengi bir elbise vardı...

  - H.A: Vallahi doğru! Sen eşinin üzerinde nasıl bir şey var bilme, benimkini bil, eyvah! Bak o evde olay çıkmazsa, bana da Hande demesinler.

  - Ş.S: Ama benim gözüm dışarıda. (Gülüşmeler) Eşim de öyle diyor zaten... Şimdi bunu okuyunca, "Hah, ben biliyordum" diyecek. Ama ben karımın ne giydiğini biliyorum, söyledim de. Hatta kız kardeşinin kıvırcık, Bob Marley tarzı saçları da vardı. Ben de onlara garip garip bakmıştım. Hatırlamaz mıyım? Korkudan hatırladım vallahi! Bir anda olabilecekler gözümün önünden geçti çünkü. Nasıl hatırlamam... (Gülüşmeler)

  İkimizin de kompleksi yok

  Şafak Bey, bu program ilk sunuculuk deneyiminiz. Üstesinden geleceğinize inanıyor musunuz?

  - Ş.S:
  Dediğim gibi Hande’yle bu işi kolay yapacağıma inanıyorum. Çok prova yaptık. Şimdi o kadar gergin değilim. İlk kez böyle bir program sunacağım için heyecanlıyım, o kadar. Bu da doğal... Bir şey daha söylemek istiyorum, Hande Ataizi ile ilgili olarak herkes "Çok delikanlı bir kadın" dedi. Ortak arkadaşlarımız var, onlar da "Harbi kadındır, kafası çalışır" diye konuştu. Yani akıllı bir hanımefendi. Ya bir angutla çalışsaydım ne olacaktı? Fena... Ama Hande Hanım’la şahane olacak bu iş. Tamamdır yani...

  - H.A: Sonuçta ikimiz de oyuncuyuz, pratik zekaya sahibiz. Her şart altında durumu kotarırız. İkimiz de kendimizle dalga geçebilen insanlar olduğumuz için, kompleksimiz yok. Dolayısıyla aramızda "Sen niye bana bunu dedin" gibi bir şey geçmez. Eğlenmek için buradayız ve program boyunca da eğleneceğiz.

  haber3

 2. #2
  Üyeliği durduruldu RuHcöpLüü Baktabul'un Çılgını RuHcöpLüü Baktabul'un Çılgını RuHcöpLüü Baktabul'un Çılgını RuHcöpLüü Baktabul'un Çılgını RuHcöpLüü Baktabul'un Çılgını RuHcöpLüü Baktabul'un Çılgını RuHcöpLüü Baktabul'un Çılgını RuHcöpLüü Baktabul'un Çılgını RuHcöpLüü Baktabul'un Çılgını RuHcöpLüü Baktabul'un Çılgını RuHcöpLüü Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jun 2008
  Bulunduğu Yer
  Yalnızlık Yurduna Atılmış Bir Cesetim
  Mesajlar
  1.430
  Blog Yazıları
  5
  Tecrübe Puanı
  0

  Tanımlı Ce: Bu ikili çok güldürecek!

  teşekkürler

+ Konu Cevapla

Benzer Konular

 1. İlk kez ikili averaj..
  By HaZzAL in forum Fenerbahce
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 05-22-2011, 23:05
 2. Sabah 05:00'te sürpriz ikili
  By кıνıяcıк in forum Magazin Haberleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 04-25-2011, 21:33
 3. Peker Açıkalın çok güldürecek!
  By MeLeK GiZeM in forum Magazin Haberleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 09-25-2009, 14:36
 4. _FiOnA_ sizi güldürecek XD
  By _FiOnA_ in forum Komik Resimler
  Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 08-02-2008, 15:30
 5. Süper ikili işbaşında!
  By Reflex. in forum Galatasaray
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 07-28-2008, 16:19

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375