Eva Mendes, Dior defilesinde

Eva Mendes, Dior'un 2009 İlkbahar-Yaz defilesinde mankenlere taş çıkarttı.Ünlü yıldız defilede gazetecilerin sorularını yanıtlarken yeni vizyona girecek filmiyle ilgili olarak da bilgi verdi.

Dior'un modanın başkenti Paris'teki Rodin müzesinde gerçekleştirdiği 2009 İlkbahar-Yaz defilesinde ünlü yıldızlar şık kıyafetleriyle gövde gösterisi yaptılar. Liv Tyler, Janet Jackson, Jermaine Dupri, Claudia Schiffer ve Oliver Martinez gibi pek çok ünlünün hazır bulunduğu defilede seksi yıldız Eva Mendes'de giydiği pembe, oranj kıyafetle göz kamaştırdı. Birbirinden pırıltılı takıları ve ayakkabılarıyla tam bir kombinasyon sunan Eva Mendes yeni rol alacağı 'The Woman' filminden de bahsetti1939 yılında George Cukor'un ilkini çektiği 'The Woman' yeni versiyonu ile önümüzdeki sonbahar vizyona girecek. Meg Ryan, Jada Pinkett Smith, Carrie Fisher, Debra Messing, Annette Bening, Bettie Midler gibi pek çok bomba ismin yer aldığı film kesinlikle önümüzdeki sezona damgasını vuracak. Ve hatta diyebiliriz ki 'Sex and the City'nin pabucunu dama atacak.

Eva bu filmde 1939'da Joan Crawford’un oynadığı karakterle karşımıza geleceğini belirterek, 'bu filmde modaya dair de çok şey bulacaksınız' dedi.

Tam bir kadın filmi olan bu komediyi bir kadın yönetmiş; Diane English. Amerika'da 12 eylül'de gösterime girecek olan filmin bizde de aynı tarihte vizyona girmesi muhtemel...

haber3