Esra Ceyhan 38 yaşında !

Ünlü sunucu Esra Ceyhan, önceki akşam Reina'da 38. yaşgününü kutladı.Ceyhan'ı başta eşi Barbaros Bey olmak üzere Hakan Aysev, Alişan, Fatih Ürek, İsmail YK, Pınar Eliçe ve Ender Saraç'ın da aralarında bulunduğu yakın dostları yalnız bırakmadı. Güzel sunucu, "Kendimi 25 yaşında bir genç kız gibi hissediyorum. Yeni yaşımı dostlarımla kutladığım için çok mutluyum" diye konuştu.

Ceyhan doğum günü pastasını keserken, kötü bir sürpriz yaşadı. Sunucunun camları siyah filmle kaplı VIP minübüsü, trafik polisleri tarafından çekildi ve Esra Ceyhan'a aracını yanlış yere park ettiği için cezai işlem uygulandı. Polisler, minübüslerinin camlarını filmle kaplatanların bunu ruhsatlarına işletmeleri gerektiğini ama güzel sunucunun bunu yapmadığını dile getirdi.

VIP minübüslerinin camlarının filmle kaplatılması, ruhsatlarına işlenmesi koşuluyla serbest. Ama bu işlem ruhsata işletilmeden yapılamıyor. Polis, böyle bir durum tespit ederse, aracı bağlayıp otoparka çekebiliyor. Araç, filmleri söküldükten ya da siyah camlı olduğu ruhsata işlendikten sonra sahibine teslim ediliyor.

Ceyhan'ın doğum gününü kutladığı saatlerde Reina ünlü akınına uğradı. Gülşen, Demet Akalın, Rober Hatemo ve ünlü futbolcular Mustafa Doğan ile Okan Buruk da, Haluk adında bir menajer arkadaşlarının yaşgününe katılmak için mekandaydı
haber3