Tiyatroda röportaj yapacak !

Nehir Erdoğan, 'Röportaj' adlı oyun ile eylül ayında ilk kez tiyatro sahnesine çıkacak.Sahne tozu yutmaya hazırlanan Erdoğan'ın partneri ise Altan Gördüm olacak..

Sunucu olarak adım attığı televizyon dünyasında 'Yabancı Damat' dizisiyle yıldızı parlayan Nehir Erdoğan, şimdilerde yeni bir heyecan yaşıyor.

Geçtiğimiz aylarda Hollywood'da çekilen Türk-Amerikan ortak yapımı 'Broken Angel' (Meleğin Sırları) filminde başrol oynayan Erdoğan, sinemanın ardından tiyatro sahnesine transfer oluyor. Bir Hollywood yıldızı ile röportaj yapan politika muhabirinin diyaloglarını konu alan tiyatro oyununda Erdoğan'a, 'Kavak Yelleri' dizisinin usta oyuncusu Altan Gördüm eşlik edecek. Eylülde perde açması beklenen 'Röportaj' adlı oyun Kenterler Tiyatrosu'nda sergilenecek. Yönetmen nişanlısı Mustafa Altıoklar'dan tiyatro konusunda destek aldığı belirtilen Nehir Erdoğan, oyun provalarına tatil dönüşü ağustosta başlayacak.

Şişli semti yaz boyunca tiyatro oyunlarına evsahipliği yapacak. Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Şişli'yi kültürsanat merkezi haline getirmeyi hedeflediklerini belirterek açıkladı: "Tatile gidemeyenler için sokak tiyatroları kuruyoruz. Kış döneminde de aynı çalışmayı bölgemizdeki özel tiyatro salonlarıyla işbirliği yaparak sağlamaya çalışıyoruz."
haber3