Aşkı kene ısırığı bitirmedi

Tuba Ünsal, oyuncu Murat Han ile aşk yaşıyordu ama...Han'ı bir hafta önce kene ısırdı ve ikilinin ayrıldığı öğrenildi. Genç oyuncu, "Keneden değil, anlaşamadık ayrıldık" diyor.

Ünsal'ın ise eski eşine döndüğü konuşuluyor.Bu yılki Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde 'Mutluluk' filmiyle 'En iyi Erkek Oyuncu' ödülünü alan Murat Han, manken ve oyuncu Tuba Ünsal ile aşk yaşıyordu. İkili geçtiğimiz günlerde Şile'de öpüşürken yakalanmış ve beraberliklerini herkes öğrenmişti.

Ancak iki aydır birlikte olan sevgililer bir hafta önce aniden ayrıldılar. Çeşme Ilıca'da Nurgül Yeşilçay ile birlikte film çeken Murat Han'ın kene tarafından ısırıldığının duyulması ile ayrılık haberinin aynı günlerde ortaya çıkması kafaları karıştırdı.

Önceki gece Bebek'te objektiflere takılan Murat Han kendisine "Kene yüzünden mi ayrıldınız" diye soran muhabirlere "Hayır, kene ile ilgisi yok, anlaşamadık. Tuba Hanım ile dünyaya bakışımız çok farklıydı" diye cevap verdi. Bu arada magazin kulislerine bir dedikodu daha yayıldı. Cem Cantaş'ı şarkıcı Yalın'la aldatan Tuba Ünsal'ın bu kez de eski eşine dönmek uğruna sevgilisi Murat Han'ı harcadığı iddia ediliyor. Eski karıkocanın tekrar bir araya geldiği de gelen bilgiler arasında.

haber3