''Beni alan almış, satan satmış''

Gülben Ergen'le Sürpriz programının son bölümünün ağır topu Müslüm Gürses'ti.Okan Bayülgen'in yapımcılığını üstlendiği, Gülben Ergen'in ise hazırlayıp sunduğu 'Sürpriz' adlı programın önceki gün yayınlanan bölümüne Müslüm Gürses, Asuman Krause, Tolga Karel ve Popstar Alaturka' yarışmasının son birincisi Mehtap Yılmaz konuk oldu.

Gecenin en renkli konuğu; sesinin güzelliği kadar, dobra tavırlarıyla da adından söz ettiren Mehtap oldu. Programın başlarında Gülben Ergen'in 'Sürpriz' adlı parçasını güzel sanatçı ile birlikte seslendiren Mehtap, Müslüm Gürses'e, "Şimdi burada size sarılsam bir şey yazmazlar ama Tolga Karel'e sarılsam hakkımda kötü şeyler yazabilirler" diye takılınca, Ergen ona "Böyle şeylere dikkat ediyorsun galiba" dedi. Bunun üzerine Mehtap, "Ben bıyıklı erkeklerden hoşlanmam" deyince, Müslüm Baba ona şu cevabı verdi: "Beni zaten alan almış, satan satmış!" Gülben Ergen'in, programın başında 'olaylı bir arkadaş, hareketli bir insan' olarak anons ettiği Tolga Karel ise, stüdyodan belki de en mutlu ayrılan kişiydi.

Yakışıklı oyuncu, program sırasında bir hayalini gerçekleştirdi. Müslüm Gürses'e, "Ölmeden önce sizinle şarkı söylemek istiyorum" diyen Karel, Teoman'ın 'Paramparça' adlı şarkısında ünlü şarkıcı ile düet yaptı.

Programın en büyük sürprizi; Mehtap Yılmaz'ın Hülya Avşar'ın akrabası olduğunun anlaşılmasıydı. Gülben Ergen, Hülya Avşar'ın programa bağlanmak istediğini öğrenince şaşırdı. Ama telefondaki ses konuşmaya başlayınca, başka bir Hülya Avşar ile karşı karşıya olduklarını anladı. Telefondaki Dr. Hülya Avşar, "Sanatçı Hülya Avşar benim de Mehtap'ın da akrabası. Ona adını ben koydum" dedi. Mehtap da, Avşar Kızı ile uzaktan akraba olduklarını doğruladı. Ergen, "Tüm Avşarlar'ı öpüyoruz" diyerek bu muhabbeti kapattı.

haber3