Sürpriz Düeti Atlas da İzlediOğlu Atlas'ın ilk kez sahnede izlediği Gülben Ergen, bir şarkıda da Mazhar Alanson'la düet yaptı.


Gülben Ergen, 2008 yazının İstanbul'daki ilk konserinde Kuruçeşme Arena’da sahneye çıktı. Sanatçı, hayranlarına ilk sürprizi, özel tasarlanmış sahnesi ile yaptı. Kuruçeşme Arena’nın sahnesi catwalk ile uzatılmış, içine yerleştirilen basamaklar ile orkestra ve dansçılar için farklı alanlar yaratılmış ve özel olarak ışıklandırılmıştı. İkinci sürpriz ise Ergen’in özel tasarlanmış rasta saçlarıydı. Konserin ilk bölümünde Serdar Başbuğ imzalı kostümü ile çıkan Ergen ikinci bölümde Canan Yaka imzalı kostümünü giydi.


MAZHAR'LA DÜETKonserin büyük sürprizi Mazhar Alanson sahneye çıkmadan önce, Gülben Ergen’in Alanson’a sürprizi vardı. Gülben Ergen MFÖ’nün “Mecburen” şarkısını seslendirdi. Ve ardından Mazhar Alanson sahneye geldi, iki ünlü isim birlikte “Yandım Yandım” şarkısını seslendirdi. Gülben Ergen’i izleyenler arasında ünlü sanatçının annesi Gülser Ergen ile Atlas Bebek de yer aldı. Torunu Atlas’ı kuçağına alan anne Gülser Ergen, “En mutlu anımı yaşıyorum" dedi..
.
.

Kaynak: hurriyet.com.tr