Sevgilisini bıçakla kovaladı !

Arzu Yanardağ'ın, Serhat Türkkan'ı otelde bıçakla kovaladığı öne sürüldü.


Sıradışı yaşam tarzıyla sık sık magazin sayfalarına konuk olan Arzu Yanardağ'ın, Serhat Türkkan'ı otelde bıçakla kovaladığı öne sürüldü.

ÜNLÜ oyuncu Arzu Yanardağ ile Serhat Türkkan arasındaki ilişki arapsaçına döndü. Daha önce basın yoluyla birbirlerine ağır eleştirilerde bulunan ikili önceki gün Çeşme'de birbirlerine aşk dolu mesajlar verdi. Hatta 30 Ağustos'ta evleneceklerini açıklayan Arzu Yanardağ ve Serhat Türkkan'ın bu mutluluğu kısa sürdü. Yemek sonrası Alaçatı Babylon'da konser izlemeye giden ikili bir anda tartışmaya başladı.

Alaçatı Beach Resort Hotel'de de kavganın şiddeti arttı. Hatta Arzu'nun Serhat'ı bıçakla kovaladığı ve bıçaklamaya çalıştığı iddia edildi. Otel müşterilerinin jandarmaya haber vermesiyle ikilinin kavgası yatıştı. Jandarmaya giden ikili birbirlerinden şikayetçi olmadığı öğrenildi. Olaylardan sonra telefonda açıklama yapan Serhat Türkkan, aralarında bir kavga yaşandığını kabul ederek, şu anda her şeyin normale döndüğünü ve İstanbul'a birlikte geldiklerini belirtti.

Güneş