Ailesi onay vermedi

Fahriye Evcen'in ailesi, Özcan Deniz'le ilişkisini veto etti.Yaprak Dökümü dizisinin güzel yıldızının ailesi, Deniz'i damat olarak istemedi. Bunun üzerine araya Oya Aydoğan'ın girdiği öğrenildi.

Fahriye Evcen'in, Özcan Deniz ile olan ilişkisine ailesinden tepki gelince araya Oya Aydoğan'ın girdiği ortaya çıktı....

Bugüne kadar bir kere nikah masasına oturan ve sayısız güzelle aşk yaşayan Özcan Deniz, son gözdesi Fahriye Evcen'in ailesinden onay alamadı. 'Yaprak Dökümü'nün 'Necla'sı Fahriye Evcen ile tutkulu bir aşk yaşayan ünlü oyuncu, sevgilisinin ailesinin ısrarla kendisini damat olarak istememesi üzerine araya genç oyuncuyu şöhrete kavuşturan sanatçı, Oya Aydoğan'ın girdiği öğrenildi.

Ailesinden Özcan aşkını bitirmesi yönünde baskı gördüğü iddia edilen Evcen'in imdadına Oya Ablası yetişti. Genç oyuncuyu kulisinin önüde geçerken görüp, 'oyunculuğa adım atmasını sağlayan Aydoğan, çok sevdiği Fahriye ve kefil olduğu Özcan'ın hatırına Almanya'yı arayarak aileyi yatıştırdı. Özcan krizini atlatmaya çalışan genç oyuncunun kafasının karıştığı iddia ediliyor.

Takvim