Kafayı Ayşe Özyılmazel'e taktılar !

Şarkı Söylemek Lazım yarışmasında Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler, Ayşe Özyılmazel ile uğraştılar.zShow TV'deki Şarkı Söylemek Lazım Yarışması'nın ikinci bölümüne yine Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerin showları damgasını vurdu.

Televizyongazetesi internet sitesinin haberine göre, kıyafet, saç ve makyajlarıyla show-girl edasında sahneye çıkan kardeşler, oylama sonrasında yine jüri üyelerine takıldılar.

Geçen hafta Ayşe Özyılmazel'e sataşan Esra, bu hafta yine şovuna devam etti. Performanslarını tamamladıktan sonra sahneden inmeleri beklenen kardeşlerden Esra, Ayşe Özyılmazel'e bir şey sormak istediğini söyleyerek, Yılmazel'i sözleriyle şaşırttı.

Bir süre önce Okan Bayülgen'den ayrılan Ayşe Özyılmazel, soru karşısında kalakaldı ancak bozuntuya vermeyerek soruyu kahkahalarla geçiştirdi.

İşte o diyaloglar:

Esra: Siz insanlardan aldığınız tepkileri benimle paylaştınız. Ben de sizinle paylaşmak istiyorum. Bana da dediler ki 'O neden orada, Okan Bayülgen ile öpüştüğü için mi orada?' dediler. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

ÖzyılmazelAlkışlayıp kahkahalarla gülerek) Çok şekersiniz çok tatlısınız

Esra: Hayır, ben de soruyorum. İnsanlar merak ediyorlar çünkü...Hep bize böyle sorularla geldiler

Özyılmazel:I love you, I love you. Do you love me? Yes I do...

Esra: Anladım. İnsanlar da çok iyi anladılar eminim.

Özyılmazel:Çok sevgiler..

Esra: Ben de sizi çok seviyorum gerçekten. Ama insanlar çok merak ediyorlar

Özyılmazel: İşte insanlar merak ediyorlar. Ne yapalım? Haftaya görüşmek üzere.

haber3