Yeşilçay, Adını Sır Gibi Sakladığı Bir Kişiden Teklif Aldı.Yaşamın Kıyısında filmiyle iki yıl önce gittiği Cannes Film Festivali'nde adından söz ettiren Nurgul Yeşilcay, ismini sır gibi sakladığı bir Fransız yönetmenden rol teklifi aldı.Güzel oyuncu görüşmeler yapmak için sonbaharda Paris'e gidecek.
STARLARIN AJANSINDA

Yurtdışına açılmayı aklına koyan Yeşilçay çok sevdiği Fransızca'yı öğrenmek için ders almaya başladı. Bu arada ünlü oyuncunun, doğumdan sonra sarkan göğüslerini toplatmak için geçtiğimiz ay bıçak altına yattığı da öğrenildi. Nurgul Yeşilcay bir süre önce de, bünyesinde johnny Depp, Gwen Stafani, Brooke Shields, Liv Tyler gibi birçok Hollywood yıldızını bulunduran United Talent ajansından teklif aldığını açıklamıştı. Yeşilçay Fransa'dan aldığı teklif ile ilgili şunları söyledi:
"Türkiye adına uluslararası yapımlarda yer almayı isterim. Fakat bu üçüncü sınıf Hollywood filmi olmamalı. O tarz filmlerden çok teklif aldım, hepsini reddettim. Çok önemlibir yönetmenin veya oyuncunun yanında figürasyonluk bile yaparım. Bu benim için daha önemli.'

haberler.com