'TAMER KARADAĞLI KASINTI GÖZÜKÜYOR'

Resmi büyütmek için tıklayın

Emel Müftüoğlu ile Şafak Sezer'in Sundukları 'Çifte Kavrulmuş' Programının Bu Haftaki Konuğu Tamer Karadağlı ve Hande Yener Oldu.

Emel Müftüoğlu İLE ŞAFAK SEZER'İN SUNDUKLARI 'ÇİFTE KAVRULMUŞ' PROGRAMININ BU HAFTAKİ KONUĞU TAMER KARADAĞLI VE Hande Yener OLDU. 'Son Ağa' dizisindeki rol arkadaşı Tamer Karadağlı'yı kendi programına davet eden Emel Müftüoğlu hem Karadağlı'yı hem Şafak Sezer'i oldukça zor durumda bıraktı. Karadağlı'ya 'kasıntı' diyen Müftüoğlu, durumu daha sonra toparlamaya çalıştı. Ancak ortamı düzeltmek yine Karadağlı'ya kaldı.

İşte o diyologlar;
Müftüoğlu: Şafak senin için 'kasıntı' dedi Tamer.
Sezer : Yok öyle bişey demedim
Müftüoğlu: Dedin
Sezer : Demedim. Tamer'de yanlış anlayacak
Müftüoğlu : Nasıl demedin? dedin tabii ki..
Sezer: Demedim ama bir olayı anlattım. Benim küçük bir Mini Cooper'ım var o zaman da Tamer'in Cadillac'ı vardı. Yan yana geçiyorduk. Ben başımı çıkartıp 'ikimizin arabası bir anda geçmez ben çekileyim' dedim. Oda bana kendi tarzıyla 'Geçer, geçer'dedi. Sonrada benim arabamda çizik oldu. Ben bu olayı Emel' e anlattım. Müftüoğlu: Gerçekten Tamer seni tanımayan kasıntı olduğunu düşünür. Sette öyle değilsin ama dışarıdan kasıntı gözüküyorsun. Karadağlı: Bazen bende kendimi öyle görüyorum dışarıdan.


haberler.com