Yeni aşkıyla yakalandı

Berrak Tüzünataç'la yeni barışan Okan Bayülgen, gece gezmesinde başka bir güzelle objektiflere yakalandı.Oyuncu Berrak Tüzünataç'la yeniden barışan başarılı şovmen, önceki gece sarışın bir güzelle görüntülendi....

Gazeteci Ayşe Özyılmazel'le yollarını ayırdıktan sonra eski aşkı Berrak Tüzünataç'a dönen Okan Bayülgen, herkesi şok etti. Ünlü şovmen, önceki gün sarışın bir güzelle Habertürk'e yakalandı. Beyoğlu'nun ara sokaklarında yanındaki bayanın boynuna sarılıp öpücük yağmuruna tutan Bayülgen, hiç beklemediği bir anda karşısında basını görünce şok yaşadı. Flaşların patlaması üzerine hemen sevgilisinden ayrılan ünlü şovmen, sert tavrı ile dikkat çekti.

İlk kez medyatik olmayan bir güzelle birlikte görüntülenen Okan Bayülgen, ele ele görüntü vermemek için büyük çaba sarf etti. Basına her zaman olduğu gibi yine tepki gösteren ünlü televizyoncu, sevgilisine "Yanımdan ayrılma. Hiç bozuntuya verme. Yürümeye devam et. Bunlar normal şeyler. İlk gördüğün kafeye gir ve bekle" şeklinde talimatlar verdi. Okan Bayülgen, gözden kayboluncaya kadar basının hiçbir sorusuna yanıt vermedi.

atv'nin rekortmen dizisi Elveda Rumeli'yle yıldızını parlatan Berrak Tüzünataç, eski aşkı Okan'a geri dönmüştü.

Takvim