EVLİLİĞE NASIL BAKIYORLAR?
"Evlilik kutsaldır" diyorlar ama teklif olunca kaçacak yer arayan da onlar oluyor. Aysun Kayacı'dan, Tarkan'a ünlülerin evliliğe bakışları.

Evlilik zor ve epey emek verilmesi gereken bir kurum. Magazin dünyasının bazı ünlüleri evliliğe sıcak bakarken, bazıları evlilikten öcü görmüş gibi kaçıyor. Bugün gazetesi bu konuda bazı ünlülerin görüşlerini derledi.
BİR DAHA ASLA
Demet Akalın: Ünlü şarkıcı bundan iki yıl öncesine kadar evliliğe son derece sıcaktı. Ve sevdiği insanla da dünyaevine girmekten çekinmedi. Ancak Akalın, işletmeci eşi Oğuz Kayhan ile çok fazla evli kalamadı ve boşandılar. Daha sonra eşiyle yeniden barışan sanatçı, uzun süredir birlikte olmalarına rağmen bir kez daha nikah masasına oturmaya yanaşmıyor.

AYRILIK NEDENİ BUYDU
Tarkan: Megastar geçtiğimiz günlerde 7 yıllık sevgilisi Bilge Öztürk ile gazetecilerin karşısına geçmiş ve ilişkilerini bitirdiklerini söylemişti. Kulislerde, Bilge'nin evlenmek için ısrar ettiği, Tarkan'ın evlenmeye yanaşmadığı için ilişkinin sona erdiği konuşuluyor.

İLİŞKİYİ BİTİRİYOR
Okan Bayülgen: Ünlü televizyon programcısı işlerinin yanı sıra çapkınlığıyla da adından söz ettiriyor. Bayülgen evliliğe sıcak bakmadığı gibi, evlilik konusunu açan sevgilisi olduğu zaman ilişkiyi hemen sona erdiriyor.

SICAK BAKANLAR
Hande Yener: Sevgilisi Kadir Doğulu ile mutlu bir beraberlik yaşayan popçu her fırsatta evliliğin kendisine uzak olmadığını söylüyor. Önümüzdeki Eylül ayı içinde evlenmeyi planlayan Yener, "Evliliğin kutsallığına inanıyorum. Her kadın gibi ben de sevdiğim erkekle mutlu bir yuva kurmak istiyorum" diyor.

Aysun Kayacı: Daha önceki ilişkilerinde iki kez evliliğin eşiğinden dönen ünlü manken, o ilişkileriyle ilgili "İyi ki evlenmemişim, yoksa iki kez boşanmış olcaktım" demişti. Ozan Sevindik ile birlikte olan ünlü manken bu kez evliliğe çok sıcak baktığını söylüyor.
SORULAR CEVAPSIZ
Cem Yılmaz: Ünlü komedyen uzun süredir oyuncu ve manken Cansu Dere ile aşk yaşıyor. Genç manken evliliğe sıcak baktığı halde Yılmaz'ın evlilik sözcüğünden bile hoşlanmadığı biliniyor. Yılmaz, gazetecilerin evlilikle ilgili sorularını bile yanıtlamıyor.

H2