Çağla ve Alişan yanıt verdi
ÇAĞLA'DAN 'ÇARPIK BACAKLI' SÖZÜNE ŞOK CEVAP
Çağla Şıkel, 'İlle de Roman Olsun' yarışmasında, kendisi hakkında 'çarpık bacaklı' diye yazı yazan, TV eleştirmeni Burhan Ayeri'ye ağır bir yanıt verdi.
Televizyon gazetesinin aktardığına göre, Alişan ile Çağla Şıkel, dün akşam canlı yayınlanan 'İlle de Roman Olsun' yarışmasında Burhan Ayeri'nin kendileriyle ilgili eleştirilerine yanıt verdiler.
Ayeri, Akşam gazetesindeki köşesinde program ile ilgili şu eleştiriyi kaleme almıştı: "İlle de Roman Olsun’da ‘Plaj lahmacuncusu’ Alişan çekip, gitti. Meydan çarpık bacaklı Çağla Şıkel’e kaldı."
'Çarpık bacaklı' sözüne canı sıkılan Çağla Şıkel, Burhan Ayeri'ye yanıtını canlı yayında verdi. Şıkel, "Aslında yarışmamızda böyle konulara yer yok ama bir köşe yazarı bana çarpık bacaklı demiş. Acaba kendisinin dikkatini benim bacaklarımdan yarışmacıların dikkatine nasıl çekebilirim ben onu düşündüm" diye konuştu.
Alişan ise partnerine destek vererek "Türkiye'nin en güzel kızına çarpık bacaklı diyor. Çarpık bacaklı lafını kendisine aynen iletiyoruz" dedi.
Bu arada Alişan ve Çağla Şıkel, Ayeri'nin Alişan için yaptığı 'Plaj lahmacuncusu' sözü için de "Biz lahmacunu çok seviyoruz" diyerek imalı bir cevap verdiler.H2