İbo'dan epilasyon itirafı
12 Ağustos 2008 Salı 09:02
İbrahim Tatlıses "epilasyon yaptırdım" dedi. Ama bakın neresine?

İbrahim Tatlıses Hürriyet Gazetesi'nden Sema Denker'e içini açtı. Bakımı çok sevdiğini söyleyen Tatlıses kulağına epilasyon yaptırdığını itiraf etti. Ve 63 yaşında mesleği bırakacağını söyledi.

İşte İBO'nun samimi itirafları;

EPİLASYON YAPTIRDIM
Karizmatik olmaya özen gösteririm. Her erkek gibi belli ölçülerde bakım yaptırırım. Pedikür, manikür hangisidir bilmem ama ikisini de yaptırırım. İddia edildiği gibi yüzümde botoks yok. Kırmızı Urfa biberi yiyerek sağlıklı ve zinde kalıyorum. Hormonlarım çok çalıştığı için üç günde bir kulaklarımdaki tüyler uzuyordu. Çareyi lazer epilasyon yaptırmakta buldum."

LONDRA FİLARMONİ'DEN KONSER TEKLİFİ
Londra Flarmoni Orkestrası'yla birlikte konser vermem teklif geldi, kabul etmedim. Ben hâlâ İbrahim Tatlı gibi yaşıyorum. İbrahim Tatlıses gibi değil. Hadi dünyaya açıldım, ne olacak. Biraz daha şöhretim artacak, biraz da param olacak, o kadar. Ben ülkemde her şeye razıyım. Zaten beni dünyada herkes tanıyor. Biri çıkıp, "Ben falanım, bana kendini bir ay teslim edecek misin?" deseydi ve ben de projeye güvenseydim, o işe girerdim. Böyle bir şey olmadı.

İBO'DAN TAVSİYELER
Buradan bir tavsiyem olacak. Masanızdan kırmızı biberi asla ve asla eksik etmeyin. Bu kırmızı biber, kansere iyi geliyor, bağırsak, karaciğer, böbrek ne varsa vücudun her organına enerji ve güç saçıyor. Benim dinçliğimin sırrı hakiki kırmızı Urfa biberidir. Bir de kafama hiçbir şeyi takmıyorum. Kendime göre deşarj yöntemlerim vardır. İçime hiçbir şeyi atmam. Sinirlenirsem, bağırırım... Tarzan niye bağırıyor? Tarzan yöntemini kullanıyorum...

63 YAŞINDA MESLEĞİ BIRAKACAĞIM

63 yaşına geldiğim zaman mesleği bırakacağım. 63 Urfa plakası. Urfa plakasına gelince elimi eteğimi çekeceğim. Yani mesleğimin 48. yılında veda edeceğim sahnelere.


internethaber