HINCAL ULUÇ KIZDI

Resmi büyütmek için tıklayın
'Niyetin Medyanın İkoncanı Olmak, Tüm Dikkatleri Üzerine Çekmek, Yeni Manitalar Bulmaksa, Onu Bilmem!'
'NİYETİN MEDYANIN İKONCANI OLMAK, TÜM DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMEK, YENİ MANİTALAR BULMAKSA, ONU BİLMEM!'
Hıncal Uluç, Ayşe Özyılmazel'e fena yüklendi!
'Niyetin medyanın ikoncanı olmak, tüm dikkatleri üzerine çekmek, yeni manitalar bulmaksa, onu bilmem!' Ayşe Özyılmazel, dün Çeşme'den dönerken Çelebi Yer Hizmetleri'nin dikkatsizliği yüzünden parçalanan bavulunu yazmıştı.

Yanıt ise Çelebi Yer Hizmetleri'nden önce Hıncal Uluç'tan geldi.
Bakın Hıncal Uluç, üç günlük tatil için yanına bavul alan Ayşe Özyılmazel'e neler söyledi: 'Niyetin medyanın ikoncanı olmak, tüm dikkatleri üzerine çekmek, yeni manitalar bulmaksa, onu bilmem!..'
HINCAL ULUÇ / SABAH
Ayşe'nin bavulu!..
AYŞE (Özyılmazel) Çeşme tatilinden dönerken, parçalanan bavulunu anlatıp, havaalanı Çelebi Yer Hizmetlerini eleştirmiş..
Ben de onu eleştireyim.
1 . İnsan şok olmaz.. Şoke olur.. Bu hatayı medyada herkes yapıyor. Herkes argo deyişi kullanıyor.. Sen de mi, Ayşe?..
2. Üç günlük üstelik yaz tatiline giderken bagaja bavul ne demek?. Ajda Pekkan'a mı özendin.. Üç mendil kadar bikini.. Bir pareo, gece giymek için de bir tiril elbise, iki parmak arası terlik, el bagajının yarısını doldurmaz.. O zaman ne bagaj beklersin inerken.. Ne de 'Kayboldu.. Dağıldı.. Açıldı.. Döküldü' derdin olur.. Pratik seyahati öğren artık!..
Niyetin medyanın ikoncanı olmak, tüm dikkatleri üzerine çekmek, yeni manitalar bulmaksa, onu bilmem!.. Tüm uçak şirketleri, mesela THY, artan maliyetler (Petrol) yüzünden yemek servisindeki çatal ve kaşığı bile hafif metallerden sipariş ederken, uçak yolculuklarımızı en hafif, en ekonomik yapmaya kendimizi alıştırmamız gerek.. Galiba bu köşede 'Tatil bavulu nasıl hazırlanır' derslerine başlamam gerek!..

(Gecce.com) 12.08.2008 14:35 [1461292]