16 yaş küçük nişanlısıyla aşk gezisinde!Ünlü Alman eski tenisçi Boris Becker, kendinden 16 yaş küçük nişanlısı Alessandra Meyer-Wölden ile çıktığı yat gezisinde aşk dakikaları yaşadı.

13.08.2008 08:55 Ünlü tenisçi Boris Becker (40) hayatta olmayan eski menajeri Axel Meyer-Wölden'in kızı Alessandra Meyer-Wölden(24) ile nişanlanmıştı. Taze nişanlılar, Sardunya Adası'nda aşk dolu bir yat gezisinde görüntülendi.
Kısa bir süre önce Boris'le nişanlanan Alessandra, herşeyin aniden geliştiğini Sardunya adalarındayken birden Boris'den böyle bir teklif geldiğini söyledi. Boris, ona iki adet pırlanta yüzük sunmuş!
Alessandra, 'Bizim ilişkimiz tamamıyla ciddi' açıklaması yapıtı. Çift, evlilik planları için New York'a uçacak.
Tenis starı Boris'in, 1993 yılında evlendiği Barbara Fetltus'tan 2 oğlu var. Boris bu evliliği 2001 yılında sona erdirmişti. Boşanmak içinse tam 10 milyon euroyu gözden çıkarmıştı. Karısına 1.8 euro değerinde Florida'nın Fisher adasında bir apartman ile birkaç yüzbin pound değerinde mücevherat ile oğullarına ayda 4 bin euro nafaka vermeyi kabul etmişti.
Sonrasında da birçok kişi ile ilişkisi olduğu yolunda haberler çıkan ünlü tenisçi, şu sıralar kendinden 16 yaş küçük sevgilisyle oldukça mutlu görünüyor.

Daily Mail
FOTO GALERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN!