13 yaş küçük sevgilisiyle nişanlandıRod Stewart'ın eski karısı supermodel ve oyuncu Rachel Hunter, kendinden 13 yaş küçük buz hokeyi oyuncusu ile nişanlandı.

14.08.2008 11:03People.com'a açıklamada bulunan 38 yaşındaki model ve oyuncu Rachael Hunter, 26 yaşındaki Jarret Stoll ile nişanlandığı haberlerini doğruladı. Güzel modelin arkadaşları, Hunter'ın bu yaşına kadar yaşadığı ilk gerçek aşkın Jarret olduğunu ve yaş farkının dışarıdan bakılınca hiç görünmediğini söylüyor.
Yeni Zelandalı Rachael Bunter, nişanlısı Kanadalı buz hokeyi oyuncusu ile ülkesini ve oradaki, çiftlikleri ziyaret etti. Stoll, bir radyo programında, evlilik teklifinin romantik bir şekilde yaşandığını söylemişti.
İki yıldan beri bilikte olan çift, Los Angeles'da Hunter'ın Stewart'tan olan iki çocuğu ile birlikte yaşıyordu. Hunter, Stewart'tan ayrıldıktan 10 yıl sonra nişanlanmış oldu. Hunter'ın şu an 63 yaşında olan eski kocası ile şimdiki nişanlısı arasında tam 37 yaş fark var!
Stewart'ta geçen yıl 37 yaşındaki İtalyan model Penny Lancaster ile evlenmişti.
Ünlü buz hokeyi takımı Los Angeles Kings'te oynayan Stoll ise Hınter ile birlikte Kaliforniya 'Hermosa Beach'te yaklaşık 3 milyon dolara ev satın almışlardı.
Daily Mail
FOTO GALERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN