'Yüzde yüz geri dönecek!'
'ECE BANA GERİ DÖNECEK!'
Tuncer Öztarhan, 'Dayak yiyorum' diyerek soluğu avukatında alan eşinin şikayetini geri alıp kendisine döneceğinden çok emin...
Sunucu Ece Erken’in eşi Tuncer Öztarhan’dan dayak yediğini iddia ederek boşanma davası açmasının yankıları sürüyor.
Sabah'ın haberine göre; eşine ait Üstay Evleri’ndeki villadan 3 ay önce ayrılan Erken, bu süre içerisinde annesinin evinde kaldı. Dava açtıktan sonra ise çocukluk arkadaşının evine yerleşti. Yakın dostları oyuncu Yeliz Şar ve şarkıcı Tuğba Özerk dışında kimseyle görüşmeme kararı alan Erken’in moralinin çok bozuk olduğu öğrenildi. Açılan dava Ece Erken’in eşi Tuncer Öztarhan’ın yaşamını da etkiledi. Telefon numarasını değiştiren işadamının, boşanmaya sıcak bakmadığı öğrenildi. Öztarhan, yakın bir dostuna eşiyle tekrar barışacağını söyleyip “O bana yüzde yüz geri dönecek. Bu her zamanki kavgamız” derken, ailesinin ise farklı görüşte olduğu öğrenildi. İddialara göre aile, Ece’nin dönmesini istemiyor.
‘Dayağın belgesi’ni dosyaya koymadı
Tuncer Öztarhan eşiyle yeniden barışacağını söylerken Ece Erken’in Amerikan Hastanesi’nden aldığı darp raporunu dava dosyasına koymaması, 'eşine açık kapı bıraktı' şeklinde yorumlanıyor.
H2