AVRUPA STARINI ARIYOR' YARIŞMASINDA FİYASKO Jüri üyesi onlar olacaktı
'
Avrupa'da yaşayan gurbetçi Türkler, yaklaşık iki yıl önce 'Avrupa Starını Arıyor' yarışması için kendilerinden alınan 400'er Euro'nun peşinde koşuyor.
Tüm Avrupa ülkelerinde yapılacağı duyurulan yarışma için organizatörün 3 bin 600 kişiden 'kayıt bedeli' diye topladığı paralar sır oldu! Ferman Ajans'ın sahibi Ferman Yaramış'ın organize ettiği ve Star'ın Avrupa kanalında yayınlanacağı haftalar boyunca duyurulan yarışmanın jüri üyeleri arasında; Mahsun Kırmızıgül ile Yavuz Bingöl de yer alacaktı.
BİZİMLE İLGİSİ YOK!

Adaylar, organizasyonun iptalinden sonra "Biz onların adına güvenip başvurduk" iddiasında bulunmuştu. Mahsun Kırmızıgül, konuyla ilgili, "Evet öyle bir yarışma için jüri üyesi olacaktık. Ancak adaylardan para toplandığından hiç haberimiz yoktu. Bu para toplama konusunu öğrenince Yavuz ile ben hemen ayrıldık. Olanların bizimle bir ilgisi yok" dedi. İptal edilen yarışmanın yapım şirketi; Euro Star'a 'maddi ve manevi kayba uğradığını' belirterek dava açmıştı. Ferman Ajans'ın açtığı 6 milyon Euro'luk tazminat davası halen sürüyor.