TEKLİF ÇOK FAKAT İYİ PROJE YOK
Şarkıcı Bengü, oyunculuk konusunda çok sayıda teklif aldığını ancak istediği tarzda bir projenin henüz gelmediğini söyledi. Bengü, oyunculuk için cesaretini de toplayamamış.
TRT 2'de Elfin Yüksektepe'nin sunduğu 'Boğaziçinden' programına konuk olan şarkıcı Bengü, oyunculuğa sıcak bakmasına karşın kendi yerinin sahneler olduğunu vurguladı.
Televizyon gazetesi'nin haberine göre, çok sayıda oyunculuk teklifi aldığını ifade eden Bengü, "Benim için uygun olan ve içime çok sinen bir proje karşıma çıkmadı. Yeni sezon açılırken, 10 tane dizi başlıyorsa mutlaka 6'sından bana teklif geldi bugüne kadar" diye konuştu.
Oyunculuk konusunda istekli olmasına karşın şu ana kadar buna cesaret edemediğine de vurgu yapan Bengü, "Ben daha çok kendimi sahnede görüyorum. Dizide oynamak, dizi setinde var olmaktansa sahnemi çoğaltmak benim için daha büyük bir avantaj. Çünkü vaktimizin büyük çoğunluğunu da istemişlerdi bizden, dizi görüşmeleri esnasında. Tabii ki büyük konuşmamak lazım eğer kalbimi çok heyecanlandıracak bir proje olursa düşünürüm" dedi.
Bengü, bir iki reklam teklifi aldığını ve şu anda bunun üzerine yoğunlaştığını da sözlerine ekledi.
H2