Manukyan'a gelin gidiyor FOTO GALERİNaz Elmas'ın sevgilisi genelev patroniçesi Manukyan'ın torunu çıktı.

21.08.2008 12:41 'Haziran Gecesi' adlı diziyle şöhreti yakalayan genç oyuncu Naz Elmas, geçen ay önce Bodrum, ardından da Çeşme'de sevgilisiyle oldukça samimi bir şekilde objektiflere yakalanmıştı.
FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN
Siyah bikinisi ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Elmas, çimlerin üzerinde dakikalarca kur yaptığı, öpüştüğü sevgilisinin adını ise sır gibi saklamıştı.
Günaydın'dan Bülent Cankurt'un haberine göre, Naz'ın sevgilisi, ünlü genelev patroniçesi Matild Manukyan'ın torunu Mark Çilingir. Mark Çilingir, 2001 yılında vefat eden Manukyan'ın 3 bin ev miras bıraktığı oğlu Kerope Çilingir'in de tek oğlu.
İKİ YIL GİZLEMEYİ BAŞARDILAR!
Herkes birkaç aylık ilişki sanıyor ama Naz Elmas, Manukyan'ın torunu ile iki yıldır birlikteymiş. Ünlü bir oyuncunun bir ilişkisini iki yıl saklaması kolay değil, Naz'a bravo doğrusu! Ama buraya kadarmış, bakalım Naz bundan sonra nasıl bir yol izleyecek. Bu arada Mark'ın babası Kerope Çilingir her zaman basından uzak durmuş, kendini gizlemeyi bilmişti. Oğlundan da aynı şeyi beklediği için bu aşkın iki yıldır ortaya çıkmadığı konuşuluyor.
Mark'ın başından bir evlilik geçtiğini de öğrendim. Babaannesi Matild Manukyan, tek erkek torunu olan Mark'ı, 1999 yılında görkemli bir düğünle evlendirmiş. Ama bu evlilik bir süre sonra bitmiş. Mark Çilingir'in şimdi Naz Elmas ile ikinci kez nikah masasına oturacağı konuşuluyor. İki yıldır birlikte olduklarına göre Naz'ın Manukyan Ailesi'ne gelin gideceğine kesin gözüyle bakılıyor.
haberturk