Geçen pazar günü sevgilisi Sadettin Saran ile birlikte, Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç'ın bulunduğu tekneye gittiği iddia edilen Hülya Avşar, o ziyaret sırasında Saran'ın yanında olmadığını açıkladı.

Avşar " "Böyle bir şey olmadı, olamaz da... Bu haber bizi son derece rahatsız etti. Ben sadece Zehra'yı görmek için tekneye gittim ve kısa süren bir ziyaretti. İddialar ne Türk gelenek ve göreneklerine, ne de Sadettin Bey'in karakterine uyuyor. Sadettin Bey de eski eşiyle çocuğu için görüşür,ben de... Ama hep bir araya gelmemiz, terbiye kurallarına
ve bizim karakterlerimize uygun değil. Hepimiz bir araya gelecek kadar işin suyunu çıkarmak niyetinde değiliz."
Kaya bebek iki yaşında
DOĞUM GÜNÜNDEN FOTOĞRAFLAR
Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç çiftinin 22 Ağustos 2006’da dünyaya gelen çocukları Kaya, 2 yaşına girdi.Kaya -Feraye çiftinin bebeği Kaya'nın doğum gününde aile bir araya geldi.Doğum günü partisi Kaya Çilingiroğlu’nun annesinin Sarı Konaklar’daki evinin bahçesinde yapıldı. Zehra erkek kardeşine tişört hediye etti. Bu mutlu günün fotoğraflarını ise davetli olarak doğum gününe katılan Türkiye’nin ilk doğum fotoğrafçısı Şengül Pallı çekti.(vatan)

Hürriyet