BARBİE, ELVEDA RUMELİ'DE...
Lise hayatının anlatıldığı sevilen dizi 'Hayat Bilgisi'ndeki 'Barbie' lakabı ile tanınan güzel oyuncu İpek Erdem, 'Elveda Rumeli' dizisinin kadrosuna dahil oldu!

Sabah'ın haberine göre; atv'nin sevilen dizisi 'Elveda Rumeli'nin yeni sezon çekimleri Makedonya'da tam gaz sürüyor. 'Hayat Bilgisi' dizisindeki Barbie rolüyle adını duyuran İpek Erdem de kadroya dahil oldu.
Erdal Özyağcılar, Şebnem Sönmez ve Gülçin Santırcıoğlu gibi isimlerin rol aldığı dizinin oyuncu kadrosuna yeni yayın dönemiyle birlikte sürpriz isimler de eklendi. 'Hayat Bilgisi' dizisindeki Barbie rolüyle adını duyuran İpek Erdem de kadroya dahil oldu.
SÜRPRİZLER BİTMİYOR
Erdem, dizide koca meraklısı saf bir kız olan Nevreste'yi canlandıracak. Geçen yıl konuk oyuncu olarak dizinin kadrosunda yer alan ve Tolgahan Sayışman'ın canlandırdığı Mustafa ile evlenmek isteyen Nevreste, bu yıl Caner Özyurtlu'nun canlandırdığı Namık karakterine aşık olacak! 'Elveda Rumeli'nin sürprizleri sadece bununla da kalmıyor. Tuna Orhan'ın canlandırdığı Terzi Hasan'a da bir rakip geliyor. Nadi Güler, Hıristiyan Terzi Nicola adıyla diziye dahil oluyor.
H2