3 ikocan bir örnek!!!
İKONCANLAR PİŞTİ OLDU!
Bodrum sahillerinin üç iddialı ismi Ivana Sert, Eda Taşpınar ve Deniz Berdan, aynı mayokiniyi giyince pişti oldu. Bu yazın üç 'İkoncan'ı gerek takıları gerekse benzer sandalet seçimleriyle birbirinden ayırt edilmiyor.
Günaydın'ın haberine göre; giydiği birbirinden ilginç kıyafetlerle geçtiğimiz yıl yaz aylarının en çok konuşulan ismi olan Eda Taşpınar, Bodrum sezonunu geç açınca onun yokluğunda iki yeni 'İkoncan' ortaya çıktı. İşadamı Yurdal Sert'in eşi Ivana Sert ve cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Deniz Berdan, 'İkoncan'lık için Bodrum sahillerinde adeta yarıştı.
ZEVKLERİ DE AYNI
Temmuz ayının sonunda Eda Taşpınar da Bodrum sahillerindeki yerini alınca, bu üç 'İkoncan' yazlık kreasyonları ile arz-ı endam etmeye başladı. Bu üçlünün, kimseyle pişti olmamak için çok uğraştıkları her hallerinden belli olsa da yine de bunu başaramadılar! Çünkü üçü de mayokinilerini bir Brezilya markası olan Raso Cha'dan almıştı. Şamdan Plus dergisinin haberine göre Deniz Berdan, Eda Taşpınar ve Ivana Sert bu yıl giymek için aynı mayokiyi seçince, Bodrum sahillerinde pişti oldular. Deniz Berdan ve Ivana Sert'in yeşil, Eda Taşpınar'ınki ise beyaz renkliydi.

YA AKSESUVARLAR?
Ayrıca 'İkoncan'ların plajda kullandıkları aksesuvarları da üç aşağı beş yukarı birbiri ile benzerlik taşıyordu. Bu sezon üzerlerinde yelek şeklinde ve ince tülden oluşan plaj elbisesiyle görüntülenen üçlü, zaman zaman giydikleri gladyatör tarzındaki sandaletleriyle de benzerlik gösteriyorlardı.

H2